THE NORTH FACE: HAVE YOU EVER

THE NORTH FACE: HAVE YOU EVER

Betty Reid Soskin jest najstarszą Strażniczką Parków Narodowych w Stanach Zjednoczonych i kobietą, która wie co nieco o prawdziwej przygodzie. To właśnie jej głos usłyszeć można w filmie „Have You Ever”, rozpoczynającym najnowszą kampanię marki The North Face, mającą na celu promocję aktywnego stylu życia i sportów outdoorowych.

Jak tłumaczy Amanda Calder-McLaren, Dyrektor ds. Komunikacji Marki w The North Face, niezależnie od tego czy chodzi o wschód słońca oglądany ze szczytu, crux trudnej drogi wspinaczkowej, czy wyjątkowych ludzi spotkanych na szlaku, to wyjątkowe momenty sprawiają, że wciąż wyruszamy w drogę w poszukiwaniu nowych przygód – Zdajemy sobie sprawę, jak ważne mogą być takie chwile – niezależnie od tego, czy jest to pierwszy raz na ściance wspinaczkowej, czy zajęcie pierwszego miejsca w biegu górskim na dystansie 100 kilometrów. Chcemy zainspirować jak najwięcej osób do poszukiwania takich doświadczeń i dzielenia się swoimi przeżyciami z innymi.

W kampanię zaangażowani są wspierani przez markę sportowcy, a także społeczności The North Face Never Stop, w ramach których organizowane będą bezpłatne treningi biegowe, wspinaczkowe, czy piesze wyprawy. Kampania potrwa do końca lata, a towarzyszyć jej będą premiery nowych kolekcji odzieży i obuwia do biegania, treningów i wędrówek, w tym nowych modeli obuwia VECTIV™ oraz najnowsza linia Mountain Athletics.

Aby dowiedzieć się więcej o kampanii i nadchodzących kolekcjach odwiedź: www.thenorthface.pl

Translate »