The North Face – najnowsza odsłona kolekcji Seven Summits

The North Face – najnowsza odsłona kolekcji Seven Summits

The North Face przedstawia kolejną odsłonę linii Seven Summits! Produkty stworzono z materiałów pochodzących z recyklingu, zebranych w cieniu najsłynniejszego ze wszystkich szczytów – Mount Everest.

Chcemy przywrócić i utrzymać stan środowiska możliwie bliski naturalnemu – temu, który wciąż znamy i pamiętamy. To z niego od zawsze płynęła inspiracja dla naszych działań. Właśnie dlatego nasze koszulki Bottle Source powstały z wykorzystaniem platikowych butelek, które zostały zebrane w indyskiej części Himalajów. Dzięki ochronie tego obszaru, zachowujemy możliwość odkrywania go dla kolejnych pokoleń.

Kurtka 7SE 1994, spodnie Retro Mountain Light oraz czapka Mountain Lite z linii Seven Summits powstały z wykorzystaniem wodoodpornego, lekkego i oddychającego materiału FUTURELIGHT™. Membrana FUTURELIGHT™ także produktowana jest z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kolekcja trafi do sprzedaży w środę 12. lutego. Dostępna będzie w wybranych sklepach The North Face i u wybranych dystrybutorów. Szczegóły już wkrótce na www.thenorthface.eu.

THE NORTH FACE®

The North Face powstał w 1966 roku i jest częścią VF Outdoor LLC. Od początku naszą misją jest przygotowywanie sportowców outdoorowych do wypraw i realizacji najśmielszych celów. Jesteśmy wiodącą marką outdoorową, tworzymy przetestowane przez sportowców oraz sprawdzone w czasie ekspedycji produkty, które pomagają użytkownikom odkrywać świat i definiować na nowo granice ludzkich możliwości. Dbając o zrównoważony rozwój, minimalizujemy wpływ na środowisko i chronimy nasz outdoorowy plac zabaw.

 

www.thenorthface.pl

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Translate »