The North Face: Naomi Otsu

The North Face: Naomi Otsu

The North Face zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję, stworzoną we współpracy z graficzką i ilustratorką Naomi Otsu. Każdy element tworzony był z myślą o celebracji i podkreśleniu znaczenia kobiet w outdoorze.

Kolekcja inspirowana jest eksploracją, życiem w społeczności i wspólnymi doświadczeniami. Otsu uważnie przyjrzała się, co oznacza wspieranie się nawzajem oraz motywowanie do działania i stworzyła wzór, który stanowi celebrację aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przez kobiety, zapraszając każdą z nich do odkrywania natury.

Nowa seria łączy w sobie wyjątkowy wzór stworzony przez Naomi Otsu zainspirowany żywiołowością dzikiej przyrody oraz najbardziej kultowe produkty The North Face, takie jak kurtka 1996 Retro Nuptse Jacket.

Prace artystki inspirowane są różnymi kulturami przeplatającymi się w jej życiu, a w kolekcji znajdziemy charakterystyczne dla Otsu żywe kolory i dopracowane detale. Rośliny i przedmioty zostały w dyskretny, zabawny sposób spersonifikowane, a jej maksymalistyczne podejście do designu wypełnia każdą przestrzeń ciekawymi elementami.

“Uwielbiam patrzeć na wzory w naturze i często sobie wyobrażam, że kwiaty i inne rośliny mają swoje własne osobowości, tak jak my wszyscy. Ta kolekcja powstała po to, aby inspirować ludzi do odkrywania tego, co nieodkryte. Tak samo jak w przypadku moich projektów, jeśli przyjrzysz się przyrodzie odpowiednio uważnie, możesz znaleźć coś, co cię zaskoczy” – mówi o kolekcji Naomi Otsu.

Kolekcja dostępna jest od 19 kwietnia na https://www.thenorthface.co.uk/ oraz w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie oraz @thenorthface na Facebooku.

Translate »