THE NORTH FACE: NSE – kolekcja zaprojektowana do eksploracji

THE NORTH FACE: NSE – kolekcja zaprojektowana do eksploracji

The North Face prezentuje pierwszy drop NSE w tym sezonie, inspirowany całonocnym hedonizmem początku XXI wieku. Eksploracja przybiera różne formy, a w tym wydaniu marka celebruje buntownicze dźwięki cichych aktów oryginalności, wzmocnione przez londyńskiego artystę Kam-BU.

Jeszcze bardziej redefiniując estetykę odkrywczej mody, NSE Drop 1 odświeża mocno jedną z najbardziej poszukiwanych kolekcji kapsułowych The North Face. Połączenie dobrze znanych, kultowych modeli w nowych kolorowych odsłonach z ostrym jak laser językiem artysty i działacza na rzecz klimatu – Kam-BU, The North Face stworzył wyjątkowy moment połączenia miasta z naturą, aby zainspirować wszystkich do nieustannej eksploracji.

Kampanii towarzyszy nowy singiel Kam-BU „Live-O” i urzekająca oprawa wizualna; harmonijna demonstracja nieskończonych możliwości sztuki eksploracji. Kam-BU to dobrze zapowiadający się artysta i aktywista klimatyczny, którego brzmienie nawiązuje do brytyjskiego rapu, kultury rave i jamajskich korzeni. Artysta współpracuje również z organizacją London Wildlife Trust.

„Live-O to gotowy na rave hymn o wyruszeniu na przygodę dzięki sile muzyki, oraz oda do kultury „wolnej imprezy” w terenie. Industrialne brzmienie łączy liryzm z przymrużeniem oka, wskazując na zagubioną drogę do samego siebie i czasów w jakich żyjemy. Jednak jest coś w tańcu, co zawsze było i będzie wyzwalające” – tak artysta opisał proces inspiracji przy tworzeniu singla Live-O.

Podstawowe elementy kolekcji to męska kurtka DryVent Carduelis, damska sezonowa kurtka Denali oraz dwie nowe wersje VECTIV Taraval. Kiedy spotykają się dwa światy sztuki, przynosi to wzmacniającą, buntowniczą kolekcję, która zachęca do bycia sobą – i tylko sobą.

NSE Drop 1 można kupić za pośrednictwem strony www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Translate »