The North Face: Ski Touring Collection

The North Face: Ski Touring Collection

The North Face przedstawiła swoją najnowszą kolekcję innowacyjnej odzieży górskiej – Ski Touring Collection.

Zaprojektowana na każdą narciarską okazję – od jazdy o świcie, po szusowanie w promieniach zachodzącego słońca – nowa kolekcja została stworzona z myślą o wyznaczaniu własnych górskich ścieżek i eksploracji terenów poza trasami narciarskimi.

Lekkie tkaniny zapewniają oddychalność podczas intensywnego wysiłku i ocieplają, kiedy Twoje tętno zwalnia. To wszystko za sprawą technologii syntetycznego ocieplenia Ventrix™, które doskonale dostosowuje się do aktywności wykonywanej w danej chwili.

Ta wyjątkowa oddychalność stała się możliwa dzięki maleńkim, laserowo wycinanym otworom, które otwierają się podczas ruchu i zamykają w czasie odpoczynku. Pozwala to na odprowadzanie nadmiaru ciepła i potu na zewnątrz tkaniny podczas podchodzenia pod górę oraz zapobieganie uczuciu chłodu w czasie zjazdów.

Kolekcja obejmuje nowe kurtki Speedtour Ventrix™ Hoodie w kolorach bold red orange oraz emberglow orange, a także czarne spodnie Ventrix™ Speedtour Alpine Pants – wszystko to dostępne jest w wariancie dla kobiet i mężczyzn. Serię dopełniają rękawiczki Windwall™ Gloves, opaska na głowę Chizzler i plecak Slackpack 2.0.

Nowa seria Ski Touring Collection jest już dostępna na https://www.thenorthface.pl i w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Translate »