THE NORTH FACE X STRAVA: #PowerFurther z butami VECTIV™

THE NORTH FACE X STRAVA: #PowerFurther z butami VECTIV™

The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV™, łącząc siły z aplikacją Strava! Współpraca ma na celu zainspirować fanów biegania na całym świecie, by ruszyli na ścieżki w pogoni za najlepszym znanym czasem, zdobywając kolejne kilometry i przewyższenia.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy sportowcy The North Face – wśród nich Pau Capell czy Fernanda Maciel – dzięki butom VECTIV™ ustanowili aż 17 nowych rekordów FKT (ang. Fastest Known Time – najlepszy znany wynik). W związku z utrzymującym się brakiem wydarzeń i odwołanymi imprezami biegowymi The North Face pragnie zapewnić nową alternatywę spragnionym wyzwań i konkurencji biegaczom.

Chcąc umożliwić bezpieczną rywalizację tysiącom osób, marka wspólnie ze Stravą aktywuje specjalne trasy biegowe w Berlinie, Londynie, Paryżu, Mediolanie oraz Barcelonie. Kolejne FKT będzie można zdobywać już od 25 lutego.

Ścieżki dostępne będą dla wszystkich użytkowników mających zainstalowaną aplikację Strava na swoim urządzeniu. Akcji towarzyszyć będą multimedialne reklamy w okolicy wyznaczonych tras, na których wyświetlane będą aktualne rekordy FKT i ich zdobywcy, a także ostatnie najszybsze wyniki.

Oprócz lokalnych tras w pięciu europejskich miastach The North Face rzuca biegaczom inne, miesięczne wyzwanie na Stravie, dostępne niezależnie od miejsca zamieszkania: wybiegać w marcu łączny dystans ponad 100 km. Każdy sportowiec, który osiągnie wspomniany cel, weźmie udział w losowaniu zestawów butów VECTIV™ i odzieży biegowej od The North Face. Nagrodą główną w wyzwaniu jest wyjazd na weekend treningowy w Alpach z udziałem członka teamu sportowców The North Face.

LOKALIZACJE TRAS THE NORTH FACE X STRAVA

LONDYN: popularna biegowa lokalizacja ze wzniesieniem w parku Primrose Hill.

BERLIN: wzgórze na terenie Volkspark Humboldthain.

BARCELONA: wzgórze z obserwatorium astronomicznym, wybrane przez Pau Capella dla bardziej zaawansowanych sportowców.

MEDIOLAN: kręta ścieżka na wzniesieniu w Parco di Monte Stella.

PARYŻ: Lasek Buloński – Bois de Boulogne, nieopodal Lacs à Madrid.

Translate »