Thule Adventure Team startuje w biegu terenowym na targach European Outdoor Fair

Thule Adventure Team startuje w biegu terenowym na targach European Outdoor Fair

Podczas odbywających się w tym tygodniu w niemieckim Friedrichshafen targach European Outdoor Fair rozegrane zostaną biegi terenowe (trail running). W zawodach – które odbędą się na terenach wystawowych – weźmie oczywiście udział drużyna wystawiona przez firmę Thule: Thule Adventure Team.

THULE-Logo

Biegi terenowe (trail running) stają się ostatnio coraz bardziej popularne – dyscyplina ta świetnie wpisuje się w rosnące zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Aby jeszcze bardziej ją upowszechnić, podczas tegorocznej edycji European Outdoor Fair (najważniejszych w Europie targów branży outdoorowej) rozegrane zostaną zawody o tytuł najszybszego biegacza przełajowego w Europie.

„Wspaniale, że członkowie Thule Adventure Team będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas tej imprezy. A ponieważ wiem, że rywalizacja leży w ich naturze, spodziewamy się, że będą liczyć się w walce o najwyższe miejsca” – mówi Tina Liselius, Sponsorship and Event Manager Thule Group.

TAT

Thule Adventure Team w wyścigu będą reprezentować Martin Flinta, Myriam ‘Mimmi’ Guillot oraz Jacky Boisset – jedni z najlepszych i najbardziej cenionych zawodników na świecie. W krótkim, ale niełatwym wyścigu, który zostanie rozegrany na European Outdoor Fair, mogą wziąć również goście i uczestnicy targów. W najbliższy piątek i sobotę rano rozegrane zostaną kwalifikacje, zaś wielki finał odbędzie się w sobotę (13 lipca), w godz. 18-19.

Więcej informacji o wyścigu znaleźć można na stronie: www.outdoor-show.com

Źródło: Informacja prasowa

Translate »