Thule Crew – mistrzowie sportowi promują aktywny tryb życia

Thule Crew – mistrzowie sportowi promują aktywny tryb życia

 Firma Thule z dumą przedstawia Thule Crew – drużynę złożoną ze znakomitych sportowców, słynących z najwyższych umiejętności oraz zamiłowania do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sformowanie Thule Crew to element misji  Thule, polegającej na promowaniu zdrowego trybu życia i sportu – wszyscy członkowie ekipy zostali wybrani tak, by zachęcić jak najwięcej osób do aktywnego spędzania czasu. Drużyna zostanie oficjalnie zaprezentowana na rozpoczynających się wkrótce w niemieckim Friedrichshafen targach European Outdoor Fair.

 THULE-Logo

Thule Crew powstała, by wprowadzić w życie firmową dewizę Thule – Bring your life. Każdy z wchodzących w jej skład sportowców słynie z pasji i pragnienia, by w swojej dyscyplinie osiągnąć więcej niż ktokolwiek inny. Wszyscy są też znani z pełnego zaangażowania i profesjonalizmu – to postaci zdecydowanie godne naśladowania.

„Sportowców zaproszonych do Thule Crew wybraliśmy, biorąc pod uwagę ich osobowości oraz nastawienie do życia. Wszyscy są wpływowymi postaciami w swoich dyscyplinach sportowych, i mają tę samą pasję oraz głód przygód, którymi szczyci się Thule” – komentuje Peter Kjellberg, SVP Brand and Marketing Thule Group.

 Thule_crew_gmcnamara

„Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to nie jest dla mnie hobby – to styl życia. Nie zastanawiałem się długo, czy przystąpić do Thule Crew – motywowanie ludzi do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia jest przecież niezmiernie ważne” – wyjaśnia Garrett McNamara, surfer i członek Thule Crew.

Inicjatywa Thule Crew jest kolejnym dowodem na zainteresowanie szwedzkiej firmy segmentem outdoorowym – w ofercie Thule znajdziemy m.in. bagażniki i uchwyty do przewozu rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych, a także torby, plecaki, walizki oraz akcesoria do transportowania smartfonów, tabletów czy aparatów fotograficznych. Nie ważne, gdzie jedziemy i co chcemy zabrać – Thule z pewnością oferuje produkt, który pozwoli na dowiezienie sprzętu i bagażu na miejsce bezpiecznie, wygodnie i stylowo.

 Thule_crew_cgleich

Członowie Thule Crew

Lindsey Vonn – prawdopodobnie najlepsza w historii narciarka alpejska.

Garrett McNamara – słynny surfer, król wielkich fal.

Caroline Gleich – specjalista od deski z wiosłem (stand up paddle), narciarstwa big mountain, a także szusowania w puchu.

Chris Van Dine – profesjonalista w rowerowym zjeździe górskim.

Eva Nyström – mistrzyni świata w Duathlonie i prawdziwa Iron Woman.

Flo Orley – ikona snowboardu i jeden z najlepszych freeriderów na świecie.

Matthias Giraud – specjalista od narciarstwa big mountain oraz base jumpingu.

Meredith Miller – jedna z najlepszych amerykańskich specjalistek od cyclocross, a także rowerowowych wyścigów – górskich i szosowych.

Niccolo Peter Kai Porcella – jedna z najmłodszych i najpopularniejszych gwiazd świata kitesurfingu.

Tim Johnson – doskonały amerykański kolarz, specjalizuje się w cyclocrossie oraz wyścigach szosowych.

Thule Adventure Team (Per Vestling, Marcel Hagener, Martin Flinta, Jacky Boisset oraz Myriam “Mimi” Guillot) – najlepsza na świecie drużyna Adventure!

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.thule.com/thulecrew

Thule na Facebooku: www.facebook.com/thulebringyourlife

Thule na YouTube: www.youtube.com/thule

Translate »