Thule Pack 'n Pedal:  innowacyjny system transportowy dla rowerzystów

Thule Pack 'n Pedal: innowacyjny system transportowy dla rowerzystów

Szwedzka firma Thule wprowadza na polski rynek serię produktów Pack 'n Pedal, składającą się na kompletny zestaw sprzętu i akcesoriów do przewozu bagażu na rowerze. Nowości wyposażone są w nowatorskie rozwiązania – m.in. chowane zaczepy oraz magnetyczne uchwyty – dzięki którym zakładanie i zdejmowanie sakw przebiega błyskawicznie, a na dodatek można z nich wygodnie korzystać jak z typowych toreb miejskich z uchwytem i paskiem na ramię.

THULE-Logo
Na system Thule Pack 'n Pedal składają się bagażniki rowerowe, które można zamontować zarówno z przodu, jak i z tyłu jednośladu, sakwy o różnej wielkości, montowany na kierownicę uniwersalny uchwyt montażowy, a także torba, etui na iPada i smartfona, portfel oraz inne akcesoria. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą wygodnie przewozić dowolne bagaże na rowerze – np. podczas weekendowego wypadu za miasto, wakacji na dwóch kółkach czy po prostu codziennego dojeżdżania do pracy.

Thule_Lifestyle_Pack'nPedal_13082_4
Całość została zaprojektowana jako spójny system transportowy, którego wszystkie elementy doskonale ze sobą współpracują – ale nie znaczy to, że niezbędne jest kupowanie od razu całego kompletu. Dzięki uniwersalnemu, regulowanemu systemowi montażu bagażniki można instalować na niemal każdym rowerze niezależnie od geometrii ramy – także z pełną amortyzacją – torby zaś mocować można na dowolnym bagażniku.

Thule Pack 'n Pedal Tote_Green_Back_4
Zaczepy umieszczone z tyłu sakw łatwo ukryć, gdy się ich nie używa: wystarczy odwrócić listwę montażową a zamiast zaczepów na tyle torby pojawi się elegancki aluminiowy panel, ułatwiając wygodne noszenie torby. Magnetyczne mocowania u dołu sakw skutecznie zastępują stosowane powszechnie paski.

Thule Pack 'n Pedal OpeningBlade2_4
Dodajmy, że sakwy występują w kilku wersjach, różniących się pojemnością oraz przeznaczeniem – do wyboru są: sakwa turystyczna Adventure Touring (mała lub duża), bagażowa oraz przeznaczony dla miejskich rowerzystów model Commuter. Wszystkie wyposażone są w innowacyjny system montażu, paski umożliwiające dopasowanie wielkości i kształtu do potrzeb użytkownika, a także przydatną, transparentną kieszeń na oświetlenie tylne.

Thule Pack 'n Pedal HelixAttaching_4
Doskonałym uzupełnieniem rodziny Pack 'n Pedal są produkty przeznaczone do montażu na kierownicy na uniwersalnym uchwycie (ze zgłoszonym do opatentowania systemem szybkiego mocowania dwóch akcesoriów jednocześnie). Można do niego zaczepić m.in. torbę na kierownicę (z kieszenią na lampę rowerową), etui na tablet lub mapę, a także portfel ze specjalną przeźroczystą kieszenią na smartfona, dzięki czemu możliwe jest wygodne korzystanie podczas wypraw z nawigacji GPS.

Thule Pack 'n Pedal HandlebarMount_WalletOnBike_CN_4
Ceny sakw zaczynają się od 350 zł, zaś bagażników – od 394 zł (w zależności od wersji i wielkości). Uniwersalny uchwyt na kierownicę kosztuje 175 zł, zaś kompatybilne z nim akcesoria: torba na kierownicę (437 zł), portfel (219 zł) i futerał na iPada/mapnik (219 zł).

Thule Pack 'n Pedal Commuter_Right_Front_4
Więcej informacji o produktach z serii Pack 'n Pedal znaleźć można na stronie: http://www.thule.com/pl-pl/pl/campaigns/thule-pack-n-pedal/smart-in-all-ways

Źródło: Informacja prasowa

Translate »