Thule prezentuje Thule Flow: dachowy bagażnik na narty dla fanów sportów zimowych

Thule prezentuje Thule Flow: dachowy bagażnik na narty dla fanów sportów zimowych

Pierwszy bagażnik na narty marki Thule powstał jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku – od tego momentu celem, który stawia przed sobą firma, jest zapewnienie narciarzom rozwiązań, umożliwiających im wygodne, bezpieczne i stylowe transportowanie sprzętu. Dowodem jest Thule Flow – nowy dachowy bagażnik na narty, wyróżniający się aerodynamicznym kształtem oraz najwyższym poziomem ochrony sprzętu. Flow mieści narty o długości do 210 cm, a jego szeroki, płaski kształt pozwala także na wygodne transportowanie snowboardów, kijków oraz innych akcesoriów.

 Thule_Flow_OC_Side_TrunkOpen_606000

Oczywiście, podobnie jak wszystkie inne produkty Thule, również Flow jest bardzo łatwy do zamontowania i wygodny podczas załadunku – dzięki niewielkiej wysokości bagażnika. Jego charakterystyczny kształt z jednej strony nawiązuje do klasycznych produktów Thule, z drugiej – doskonale pasuje do nowoczesnych aut.

W przypadku wszystkich produktów Thule priorytetem jest bezpieczeństwo – firma kompleksowo testuje wszystkie swoje boksy dachowe, zarówno we własnym ośrodku testowym Thule Test Center™, jak i w realnych warunkach drogowych. Wybierając bagażnik na narty Thule użytkownik może mieć pewność, że sięga po jeden z najbezpieczniejszych i najstaranniej przetestowanych produktów na rynku.

Thule_Flow_Side_606000

Thule Flow jest niezwykle prosty w obsłudze i montażu – dzięki szybkiemu i wygodnemu systemowi, wykorzystującemu pokrętło PowerClick. Dostęp do jego wnętrza można uzyskać z obu stron, za sprawą systemu Dual-Side. Podczas opracowywania jego charakterystycznego, opływowego kształtu korzystano z technologii Computerized Fluid Dynamics (CFD) – pozwoliło to na zapewnienie idealnej aerodynamiki, ograniczenie zużycia paliwa oraz zminimalizowanie hałasu podczas jazdy.

Translate »