Timex – Zegarek z GPS na Święta

Zegarek z ultra precyzyjnym pomiarem treningu w technologii GPS to propozycja Timex na świąteczny prezent dla aktywnych.

timex_logo
Warszawa, grudzień 2012 – Co jest ważniejsze niż zdrowie? Nic. Z takiego założenia wychodzi Timex i na świąteczny prezent proponuje zegarek do treningu – Timex Marathon GPS w atrakcyjnej cenie.
W zegarku zainstalowano moduł GPS w oparciu o technologię SiRFstar IV gwarantujący wysoką czułość i szybki start układu GPS przy niewielkim zużyciu energii. Dzięki powyższemu rozwiązaniu biegacz korzysta z takich funkcji jak odczyt prędkości tempa i dystansu w czasie rzeczywistym.

T5K638
Zegarek wyróżnia chronograf z trybem „hands – free” – jest to funkcja szczególnie przydatna zimą, gdy trenujemy w grubej warstwie ubrań. Dzięki ułatwieniu jakie oferuję Timex, możemy odczytywać międzyczasy przy kolejnych okrążeniach bez wciskania przycisków.
Dzięki bardzo niskiej wadze i kompaktowym wymiarom zegarek sprawdzi się na ręce każdego trenującego. Jednocześnie podczas zimowego treningu pomocnym okaże się także duży, czytelny wyświetlacz i podświetlenie tarczy Indiglo® – ułatwiające odczyt danych w warunkach utrudnionej widoczności, np. po zmroku.

T5K639

Zegarek odznacza się 8 godzinnym akumulatorem (przy włączonym trybie GPS), pamięcią 30 treningów oraz wodoszczelnością do 30m.
W kolekcji dostępny jest model męski – czarny, oraz kobiecy – z niebieskimi akcentami.
Cena : 569 PLN
Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl/.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »