Tokio w świetle zachodzącego słońca – najnowszy G-SHOCK GMW- B5000 celebruje swoje ojczyste miasto.

Tokio w świetle zachodzącego słońca – najnowszy G-SHOCK GMW- B5000 celebruje swoje ojczyste miasto.

Zegarek G-SHOCK GMW-B5000PB-6ER to kultowa kwadratowa koperta oraz solidna bransoleta wykonane ze stali nierdzewnej. W najnowszej, mocno limitowanej odsłonie tego modelu – zegarek pokrywają niebieskie i fioletowe powłoki jonowe tworząc mieniącą się taflę koloru. Japońscy projektanci, inspirując się sceną z pejzażu miejskiego Tokio o zmierzchu stworzyli jedyny w swoim rodzaju zegarek – najnowszy G-SHOCK lśni niczym  mieniące się w drapaczach chmur, zachodzące słońce!

G-SHOCK GMW-B5000 nie tylko wygląda fenomenalnie, ale także jest funkcjonalnym narzędziem do zarządzania czasem. O jego legendarną trwałość dba Absolute Toughness – unikalna konstrukcja koperty, dzięki której G-SHOCK jest całkowicie odporny na wstrząsy.

Zegarek jest wyposażony także w mechanizm automatycznej synchronizacji czasu i kalendarza, stoper i minutnik, alarm oraz Bluetooth łączący zegarek z telefonem. Dodatkowo ma on funkcję powiadamiania o niskim poziomie baterii, którą łatwo można zasilić energią słoneczną.

Model G-SHOCK GMW-B5000PB-6ER już czeka na swoją październikową premierę – jest produktem limitowanym, więc warto śledzić social media G-SHOCK Polska, by zdobyć szansę na zakup niezwykłego modelu. G-SHOCK GMW-B5000PB-6ER dostępny będzie w sklepach Time Trend i na timetrend.pl.

Translate »