Torby podróżne Leitz Complete zwycięzcami Prestiżowego IF DESIGN AWARD 2015!

Torby podróżne Leitz Complete zwycięzcami Prestiżowego IF DESIGN AWARD 2015!

Biznesowe torby podróżne Leitz Complete zostały nagrodzone przez jury jednego z najbardziej prestiżowych konkursów designu iF DESIGN AWARD. 53 międzynarodowych ekspertów wzornictwa przyznało im złoto w kategorii „Produkt”.

Konkurs iF DESIGN AWARD od lat jest jednym z najbardziej prestiżowych w branży. Nagroda zalicza się do największych i najważniejszych międzynarodowych nagród projektowych, a przyznawane wyróżnionym produktom godło stanowi międzynarodowy wyznacznik wybitnego wzornictwa.
W tegorocznej edycji, jury, złożone z 53 ekspertów w dziedzinie projektowania, oceniało aż 4 783 zgłoszeń z 53 krajów. Pod uwagę brano takie kryteria jak: stopień innowacyjności, wybór materiałów oraz ich inteligentne wykorzystanie, a także użyteczność i funkcjonalność. To właśnie te aspekty zadecydowały o nagrodzie dla kolekcji biznesowych toreb podróżnych marki Leitz, które otrzymały złote trofeum w kategorii ”Produkt”.

Smart_Leitz_Complete_torby_i_plecaki_biznesowe

„IF DESIGN AWARD jest zawsze wyrazem najwyższego uznania dla działów kreacji produktowej. To uznawany na całym świecie znak doskonałości projektowej i symbol identyfikujący wybitne osiągnięcia w dziedzinie designu. Jesteśmy z tej nagrody niezmiernie dumni.” – powiedziała Paulina Wierońska Regional Marketing Director Eastern Europe.

W nagrodzonej kolekcji biznesowych toreb podróżnych Leitz Complete znajdziemy m.in. torby na laptop, kompaktowe walizki (idealne na krótkie delegacje), plecaki oraz saszetki na dokument. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich wyróżnikiem są inteligentne rozwiązania zwiększające komfort podróży: kieszenie szybkiego dostępu (np. do paszportu, biletu czy wizytówek), rozwiązania chroniące wyświetlacze i ekrany przez ich zarysowaniem, praktyczne schowki na akcesoria mobilne itd. Torby Leitz Complete to klasa biznes w każdym szczególe: są eleganckie i bardzo lekkie, a jch gabaryty sprawiają, że idealnie sprawdzają się w roli bagażu podręcznego.

Najważniejsze cechy poszczególnych modeli:

Torba Leitz Complete 10” – Saszetka na tablet
Wąska torba z zamkiem idealna dla ochrony tabletów i smartfonów. Posiada oddzielną kieszeń na ładowarkę bezprzewodową USB 6413 Leitz Complete do urządzeń mobilnych, która zapewne przyda się w podróży.

torba_na_laptopa_Smart_Leitz_Complete_60390095_ochrona_e

Torba Leitz Complete 10” – Torba na tablet
Idealnych rozmiarów kompaktowa torba do transportu urządzeń mobilnych podczas wycieczki. Oprócz telefonów komórkowych, tabletów i czytników e-book, zmieścimy w niej dokumenty w formacie A5. Szerokie ramiączka zapewniają optymalny komfort noszenia a dziesięć wewnętrznych kieszeni gwarantuje zarówno optymalną organizację jak i łatwy dostęp do wszelkich przedmiotów.

torba_na_laptopa_Smart_Leitz_Complete_60390095_6

Torba Leitz Complete – Torba na laptop
Torba na laptop Leitz Complete to wyjątkowe miejsce na wszystkie urządzenia elektroniczne i dokumenty w formacie A4. Torba posiada wykonane z najwyższej jakości rączki ze skóry i pasek na ramię a ponad to uchwyt przeznaczony do mocowania na wózkach lotniskowych. Osiemnaście wewnętrznych kieszeni, w tym przeznaczone na mini-tablet lub czytnik e-book, oraz dodatkowo specjalne etui na kable i adaptery, czynią z niej optymalny organizer. Torby na laptop Leitz Complete dostępne są w dwóch rozmiarach dla 15,5 lub 13,3-calowych urządzeń.

Torba_Smart_Leitz_Complete_na_kolkach_60590095_MALE_

Walizka Leitz Complete – walizka podróżników
W sektorze walizek biznesowych Leitz jest absolutnym pionierem w funkcjonalności i wzornictwie. Jej wielkość jest zgodna z wymogami bagażu podręcznego, ale jest wystarczająco duża, aby zmieścić w niej urządzania mobilne, dokumenty A4 i odzież. Wyjątkową ergonomiczną mobilność zawdzięcza metalowym kółkom, dwóm uchwytom i eleganckiemu mocowaniu do wózka lotniskowego co czyni z niej najlepszego towarzysza dla osób podróżujących służbowo. Inteligentny podział walizki pozwala utrzymać porządek oraz chroni koszule i bluzki przed zagnieceniami.

Plecak_Smart_Traveler_Leitz_Complete_60170095_wnetrze_MA

Plecak Leitz Complete 15.6”
Plecak Leitz Complete jest największym z produktów nagrodzonych iF Design Award 2015 i posiada wystarczającą ilość miejsca dla urządzeń elektronicznych, dokumentów A4, odzieży, folderów i teczek. Plecak wyposażony jest w system wentylacji pleców co zapewnia większy komfort przy dłuższych wycieczkach, zwłaszcza w cieplejszych porach roku lub tropikalnych klimatach. Dwadzieścia praktycznych kieszeni wewnętrznych optymalizuje organizację przedmiotów i ubrań, a polarowa wyściółka chroni wyświetlacze i ekrany przez zarysowaniem.

Szczegóły na http://www.leitz.com/pl

Źródło: Informacja prasowa

Translate »