Tough Mudder – weź udział w konkursie i startuj w zawodach w Londynie

Tough Mudder – weź udział w konkursie i startuj w zawodach w Londynie

Outdoorowa marka Merrell została oficjalnym sponsorem Tough Mudder, czyli serii biegów przełajowych z przeszkodami. Trzy drużyny z Polski będą mogły wygrać pakiety startowe na zawody, które odbędą się 24 września w Londynie. Na uczestników czekają niepowtarzalne emocje i świetna zabawa. Jeśli jesteś gotów zmierzyć się z przeszkodami, błotem i własnymi słabościami, a przy okazji chcesz poczuć się jak Rambo, stwórz drużynę i wspólnie weźcie udział w konkursie!

Tough Mudder to tor przeszkód o długości 16 – 19 km, który testuje wytrzymałość, siłę fizyczną i psychikę. Od 2010 roku w zawodach organizowanych w 6 krajach wzięło udział ponad 2,5 miliona osób. W tym wyścigu bardzo istotne jest koleżeństwo i praca zespołowa. Niektórych przeszkód nie sposób pokonać samemu. Czas wykonania zadanie nie ma znaczenia, nie jest nawet mierzony. Zamiast podium na uczestników czeka kufel zimnego piwa, t-shirt i pomarańczowa opaska.

Tough Mudder by Merrell (2)

Błoto nie jest Ci straszne? Lubisz mierzyć się z przeszkodami i odważnie stawiasz czoło nowym wyzwaniom? Zgłoś swoją drużynę, składającą się maksymalnie z czterech osób, zbieraj głosy, a być może to właśnie Ty i Twój zespół wystartujecie w zawodach 24 września w Londynie!

Zgłoszenia do Merrell Challenge można składać od 27 czerwca do 27 lipca. W tym czasie każda z drużyn powinna zebrać jak najwięcej głosów. To jest istotą konkursu. Każdy zespół może zgłosić się tylko raz.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie http://www.merrell-challenge.com/pl/.

Translate »