Trenuj z Aniołkami Matusińskiego w Łazienkach Królewskich  – Spotkanie z kobiecą sztafetą 4×400 metrów –

Trenuj z Aniołkami Matusińskiego w Łazienkach Królewskich – Spotkanie z kobiecą sztafetą 4×400 metrów –

Na początku października polska sztafeta w znakomitym stylu wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata w Dausze. „Aniołki” zaliczyły kolejny znakomity występ bijąc w finale rekord Polski o 2,6 sekundy! Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z kobiecą sztafetą 4×400 m, które odbędzie się w ramach biegowej inicjatywy Royal Runners Club w Łazienkach Królewskich.

Poniedziałkowy edycja cyklicznych treningów Royal Runners Club rozpocznie się od spotkania z trenerem kadry Aleksandrem Matusińskim oraz zawodniczkami Team Elite NB: Igą Baumgart-Witan, Aleksandrą Gaworską, Małgorzatą Hołub-Kowalik, Anną Kiełbasińską i Patrycją Wyciszkiewicz.

Zawodniczki opowiedzą o początkach swojej przygody ze sportem, przygotowaniach do wielkich imprez oraz podzielą się swoimi wskazówkami dla biegaczy. Wydarzenie ma charakter otwarty, a wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w dyskusji.

Po spotkaniu chętni uczestnicy udadzą się na rozgrzewkę, którą poprowadzą wyjątkowi goście. Zasadniczą część treningu przeprowadzi Bartosz Olszewki (warszawskibiegacz.pl) odpowiedzialny za program sportowy Royal Runners Club.

Royal Runners Club to nowa jakość pośród miejskich treningów biegowych. Inicjatywa łączy wiedzę i doświadczenie trenerów New Balance z absolutnie wyjątkową przestrzenią do treningów − Łazienkami Królewskimi zwanymi zielonym sercem stolicy.

***

Royal Runners Club i Aniołki

Kiedy: 28 października (poniedziałek), godz. 17.00.

Gdzie: Łazienki Królewskie, Nowa Palmiarnia

Wstęp: wolny, również dla osób, które nie będą uczestniczyły w części sportowej.

 

Translate »