Tripper – lampa rowerowa z funkcją banku energii od Mactronic

Tripper – lampa rowerowa z funkcją banku energii od Mactronic

W ofercie polskiej firmy Mactronic pojawiła się nowa lampa rowerowa – model Tripper. To nowoczesne urządzenie, zapewniające nie tylko silne, stabilne światło, ale również możliwość ładowania innych urządzeń przez port USB (dzięki funkcji powerbank).

Mactronic_logo

Lampa Mactronic Tripper wyposażona jest w nowoczesną, wydajną diodę Cree XM-L LED zapewniającą światło o jasności 500 lumenów. Użytkownik ma do dyspozycji cztery tryby pracy (wysoki, średni, niski, pulsacyjny), zaś czas pracy wynosi od 2 (w trybie o najwyższej mocy światła) do 120 godzin. Co ważne, lampa ma wskaźnik naładowania akumulatora, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić, jak długo jeszcze może pracować.

Mactronic_Tripper_2

Atutem Trippera jest przemyślany, charakterystyczny kształt wiązki świetlnej – oświetla ona nie tylko drogę kilka czy kilkanaście metrów przed rowerzystą, ale jednocześnie silnie doświetla obszar przed przednim kołem. Dzięki temu lampa gwarantuje użytkownikowi świetną widoczność, ale nie oślepia osób nadchodzących czy nadjeżdżających z przeciwka (mimo dużej mocy). Bezpieczeństwo rowerzysty podnoszą również podświetlone elementy z boku lampy (sprawiające, że jest on widoczny również z tej strony).

Mactronic_Tripper_3

Wbudowany akumulator lampy ładujemy za pośrednictwem portu USB – zastosowanie tego złącza umożliwia wykorzystanie latarki również jako przenośnego źródła energii dla innych urządzeń. Funkcja banku energii (powerbank) pozwala na użycie Trippera do zasilenia np. telefonu komórkowego, smartfona, odtwarzacza audio itp. Wbudowany akumulator litowo-jonowy ma 2500 mAh pojemności.

Mactronic_Tripper_1

Dodajmy, że obudowa lampy mierzy 118 x 43 x 44 mm i wykonana jest z tworzywa sztucznego. Oczywiście, jest ona wodoodporna (w zakresie normy IPX4).

Mactronic Tripper kosztuje ok. 240 zł i objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »