Triumph ISO 4 oficjalnym butem ONICO Gdynia Półmaratonu

Triumph ISO 4 oficjalnym butem ONICO Gdynia Półmaratonu

Przed uczestnikami ONICO Gdynia Półmaratonu ostatnie szlify przed startem. Na kilka dni przed biegiem trudno zbudować formę, ale zawsze można zwiększyć swoje szanse na końcowy sukces. Oficjalnym butem wydarzenia został model Saucony Triumph ISO 4.

Model zapewnia maksymalną amortyzację podczas biegu dzięki zwiększonej powierzchni EVERUN. Trzymilimetrowa warstwa rewolucyjnego materiału piankowego bezpośrednio pod wkładką redukuje nacisk na palce. Dodatkowo, innowacyjna technologia potęguje zwrot energii, za co odpowiada udoskonalona EVERUN LANDING ZONE pod piętą. Dzięki umiejscowieniu jej bliżej stopy, biegacz może odzyskać nawet do 83% energii. Kolejnym udogodnieniem jest cholewka ISOFIT, która dopasowuje się w każdej fazie biegu do kształtu stopy i ruchu biegacza. Nawet najmniejsze szczegóły mają ogromne znaczenie, dlatego wzory TRI-FLEX w podeszwie zoptymalizowano dla idealnego kontaktu z podłożem i dynamicznych przejść.

 

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone!
www.sportografia.pl, www.sportevolution.pl

Saucony znajduje się w ścisłe czołówce, jeśli chodzi o decyzje zakupowe biegaczy. Obuwie cechuje się zastosowaniem rewolucyjnych i nowoczesnych technologii oraz unikalnym designem. Saucony jest prawdopodobnie jedną z najstarszych firm produkujących buty dla biegaczy. Na całym świecie nie brakuje zawodników, którzy w naszym obuwiu biją rekordy. Model Triumph ISO 4 nie bez powodu został oficjalnym butem ONICO Gdynia Półmaratonu, ponieważ doskonale sprawdza się podczas biegania po asfalcie – powiedział Michał Bartoszak, ambasador marki Saucony, sponsora technicznego biegu.

Saucony może pochwalić się wieloletnią historią, która sięga aż 1898 roku. Wówczas, czterech młodych przedsiębiorców z Pensylwanii otworzyło firmę produkującą buty. Kilkanaście lat później wytwarzali już 800 par dziennie.

ONICO Gdynia Półmaraton odbędzie się w niedzielę, 18 marca. Organizatorzy spodziewają się rekordu frekwencji, dlatego przygotowali aż 10 tysięcy pakietów startowych.

Translate »