Tydzień dobrych cen na buty – nowe stoisko GORE-TEX w MOKO

Tydzień dobrych cen na buty – nowe stoisko GORE-TEX w MOKO

Sklep MOKO z Krakowa organizuje kolejną akcję. Z okazji otwarcia nowego stoiska dedykowanego butom z membraną GORE-TEX ogłasza „TYDZIEŃ DOBRYCH CEN” – uwaga! – nie tylko na obuwie.

Obuwie z membraną GORE-TEX to gwarancja satysfakcji z zakupów, potwierdzona doświadczeniem wielu użytkowników. GORE -TEX bowiem to najbardziej znana membrana na świecie, która tworzy wyjątkowo skuteczną barierę wodoszczelną, wiatroszczelną, a jednocześnie oddychającą.

MOKO_logo

Firmy, które stosują tę membranę, zobowiązują się do prowadzenia badań naukowych i wprowadzania innowacji, stąd mamy gwarancję, że kupując obuwie z GORE-TEX-em, decydujemy się na produkt zaawansowany technologicznie, poddany wcześniejszej starannej kontroli i serii testów.

Na stoisku GORE-TEX-a w sklepie MOKO znajdziemy topowe marki, specjalizujące się w produkcji obuwia outdoorowego, takie jak: Aku, Meindl, Lowa, Scarpa.

W dniach 21-30 czerwca 2013 r. będziemy mogli zakupić je w sklepie MOKO z 20 % rabatem. Rabat ten będzie obowiązywał na wszystkie rodzaje obuwia, nie tylko te z membraną. Dodatkowo każdy, kto w tych dniach zakupi buty w sklepie stacjonarnym, będzie brał udział w losowaniu outdoorowych niespodzianek. Każdy los wygrywa!

BUTY_PLAKAT

Dobre buty nie mogą się obyć bez profesjonalnych skarpet. MOKO proponuje więc zakup skarpet z wełny merino marki Smartwool z rabatem od 20 do 50 %.

Warto wykorzystać ten tydzień dobrych cen w sklepie MOKO! Zapraszamy na ul. Zyblikiewicza 2 w Krakowie lub na stronę internetową www.e-moko.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »