UNEEK – buty inne niż wszystkie

UNEEK – buty inne niż wszystkie

Keen, amerykański producent sprzętu outdoorowego, wprowadza na polski rynek linię obuwia UNEEK. Dzięki nietypowemu projektowi, UNEEK łączy w sobie swobodę ruchów i wygodę sandałów oraz stabilizację stopy i kształt podeszwy spotykane w butach trekkingowych.

UNEEK_1
Ciekawe wzornictwo, nietypowe kształty, różnorodne kolory to cechy, które od zawsze wyróżniały markę Keen spośród innych producentów obuwia. Projektowane przez tę firmę buty przeznaczone są dla szerokiej gamy odbiorców, zarówno do użytkowania codziennego, jak różnych aktywności sportowych.
UNEEK, najnowszy model butów tej marki, to połączenie klasycznego obuwia outdoorowego
z wygodą sandałów. Projekt zaskakuje prostotą. Całość składa się z podeszwy oraz… dwóch sznurówek, odpowiednio połączonych ze sobą, tworzących kształt buta.

UNEEK_2
Dzięki takiemu rozwiązaniu, UNEEK zapewniają one maksymalną swobodę przy jednoczesnym idealnym dopasowaniu stopy. Podeszwa wykonana z poliuretanu daje uczucie komfortu, z kolei neoprenowe zakończenie w okolicach pięt stabilizuje stopę nawet na nierównym podłożu.

UNEEK_3
UNEEK doskonale sprawdzą się latem. Zarówno podczas pieszych wędrówek w trakcie aktywnie spędzonego urlopu, jak i na co dzień, jako część garderoby używanej do pracy.

UNEEK_4
Dużą zaletą jest także szeroka gama kolorystyczna. W wersji męskiej jest do wyboru 6 rodzajów, zaś w damskiej – 7 wersji kolorystycznych.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »