vívomove HR – pierwszy hybrydowy smartwatch z ekranem dotykowym od Garmin

vívomove HR – pierwszy hybrydowy smartwatch z ekranem dotykowym od Garmin

Garmin prezentuje vívomove™ HR, hybrydowy smartwatch z funkcją śledzenia aktywności, nadgarstkowym pomiarem tętna Elevate™1, inteligentnymi powiadomieniami i dotykowym ekranem. Precyzyjne wskazówki mechaniczne pokazują aktualny czas i odsuwają się z ekranu, by ułatwić odczyt wiadomości, tętna i innych komunikatów. Wyjątkowo subtelny, inteligentny wyświetlacz jest widoczny wyłącznie wtedy, gdy to potrzebne. vívomove HR łączy najlepsze funkcje łączności, monitoringu kondycji i samopoczucia stworzone przez Garmin z eleganckim, klasycznym wzornictwem.

Gdy w zeszłym roku po raz pierwszy zaprezentowaliśmy zegarek vívomove, adresowaliśmy go do osób, które w pierwszej kolejności poszukiwały pięknego czasomierza, a śledzenie aktywności było dla nich na drugim miejscu.” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska – „Nowy vívomove HR to nie tylko doskonałe wzornictwo, to również najbardziej zaawansowana technologia. Jako pierwsi na rynku oferujemy hybrydowy smartwatch z zarówno nadgarstkowym pomiarem tętna, jak i dotykowym ekranem elektronicznym. To wszystko bez rezygnowania z klasycznego, ponadczasowego wyglądu analogowego zegarka.”

Elegancja, wszechstronność i łączność

Dzięki prostemu, eleganckiemu wzornictwu, vívomove HR jest na tyle wszechstronny, że pasuje zarówno do codziennych, jak i bardziej oficjalnych stylizacji. Jest dostępny w dwóch wersjach: elegancki vívomove HR Sport i bardziej ekskluzywny vívomove HR Premium ze skórzanymi paskami i stalową kopertą. Dzięki skórzanym i silikonowym paskom, a także szerokiemu wyborowi modnych kopert (w kolorze różowego lub żółtego złota, stali nierdzewnej i czarnym) vívomove HR pasuje do każdej stylizacji. Można w nim pływać kąpać się2, a czas pracy baterii3 wynosi do 5 dni w trybie smart oraz do 2 tygodni w trybie zegarka.

Pozostań w kontakcie przez cały dzień dzięki wibracyjnym powiadomieniom o emailach, wiadomościach SMS, połączeniach, przypomnieniach z aplikacji czy aktualnościach z mediów społecznościowych ze zgodnego smartfona4. Użytkownicy otrzymują również możliwość sterowania muzyką ze smartfona poprzez vívomove HR oraz uruchomienia alarmu w celu odnalezienia zagubionego telefonu.

Całodzienne śledzenie poziomu stresu i monitorowanie kondycji

vívomove HR oferuje przydatne narzędzia monitorowania kondycji takie jak szacowanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, które dostarczają wartościowych danych pozwalających oceniać postępy w treningu i zdrowym trybie życia. Zwiększenie aktywności – takie jak wybieranie schodów zamiast windy – będzie skutkowało zwiększeniem wymienionych wskaźników. Ciężki dzień w biurze? Całodniowy pomiar stresu nie tylko wyświetla jego poziom w oparciu wartość HRV (zmienności tętna), ale także pomoże w wykonaniu odprężających ćwiczeń oddechowych. Użytkownicy mogą przeglądać wykres stresu w czasie w serwisie Garmin Connect™, by identyfikować źródła obciążeń, wprowadzać zmiany w stylu życia i lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych.

W ciągu dnia vívomove HR automatycznie synchronizuje się z aplikacją Garmin Connect Mobile, by zapisać dane i umożliwić późniejszy dostęp do nich. W Garmin Connect – bezpłatnej, sportowej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń i sen w postaci szczegółowych wykresów na ekranie smartfona lub komputera.

Idealny dla użytkowników, którzy czerpią radość aktywności na wielu polach, vívomove HR posiada fabrycznie wgrane profile sportowe dla chodu, biegania, treningów kardio i siłowych. Dzięki technologii Garmin Move IQ™, aktywności mogą być automatycznie rozpoznawane i zapisywane. vívomove HR liczy m.in. kroki, kalorie, intensywne minuty, sen, pokonane piętra i przypomina, gdy użytkownik zbyt długo pozostaje bez ruchu.

Sugerowana cena vívomove HR to 199.99 $ w wersji Sport oraz 299.99 $ w wersji Premium. Zegarek trafi do sprzedaży w IV kwartale tego roku. Więcej informacji o urządzeniu i jego wersjach można znaleźć na Garmin.com/vivo.

Translate »