Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018 – jakość i design bez kompromisów

Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018 – jakość i design bez kompromisów

Marka Wed’ze, której misją jest zapewnianie każdemu przyjemności z jazdy po śniegu, bez względu na jego poziom lub styl, w tym roku podnosi wysoko poprzeczkę na rynku. Miłośnicy białego szaleństwa znajdą w sklepach Decathlon kompleksową ofertę odzieżową i sprzętową przygotowaną na sezon 2017/2018, która stawia na najwyższej jakości materiały, funkcjonalność i technologiczne innowacje.

Mityczna dolina Mont-Blanc, mekka narciarzy i alpinistów, to najsłynniejszy obszar górski, w którym znajduje się Chamonix, najstarsza alpejska stacja narciarska i miejsce pierwszych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1924 r. Tam właśnie, w kultowym dla narciarzy regionie, znajduje się centrum projektowania i designu Wed’ze. W sercu Alp Francuskich konstruktorzy, projektanci i inżynierowie Wed’ze, będąc w stałym kontakcie z narciarzami i snowboardzistami, projektują kompletne wyposażenie techniczne dostosowane zarówno do potrzeb sportowców, jak i początkujących narciarzy.

 

– Wszystkie nasze produkty są najpierw testowane laboratoryjnie, a następnie w naturalnym środowisku przez grupę wybranych użytkowników – od narciarzy i snowboardzistów stawiających swoje pierwsze kroki na stoku, po wyczynowców. Na podstawie ich opinii nasi inżynierowie produktu dokonują poprawek i korekt. Dopiero po szczegółowym przeanalizowaniu i dostosowaniu właściwości, konkretny artykuł jest wprowadzany do oferty – podkreśla Dariusz Berger, lider marki Wed’ze, Decathlon Polska.

Tegoroczna kolekcja Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018 to kompletna oferta ubrań, sprzętu i akcesoriów narciarskich dla dorosłych i dzieci, wykonana z najwyższej jakości materiałów i pełna nowatorskich rozwiązań, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających sportowców. Kolekcja została podzielona na dwie linie: Slide – przeznaczoną na trasę oraz Free – dla freestyle’owców i freeride’owców. Obie kategorie są komplementarne i spełniają kryteria technologiczne na każdym poziomie zaawansowania.

Kolekcja ubrań Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018 została zaprojektowana w taki sposób, abyśmy mogli ubrać się od stóp do głów. Zasada MIX&MATCH, dzięki wykorzystanej kolorystyce, gwarantuje możliwość dowolnego połączenia górnej i dolnej części odzieży, tworząc spójne całości. Designerskie, jaskrawe wzory i kolory, w jakich utrzymana jest linia Wed’ze, pozwolą wyróżnić się na stoku, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo.

Wed’ze to jednak nie tylko odzież, ale również narciarski hardware, czyli pełna oferta butów, nart i kijków. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od zoptymalizowanych pod kątem przygotowanej nawierzchni nart Adix 300 dla początkujących narciarzy po propozycję dla wyczynowców Agil 900. Równie piękne, co dynamiczne poprowadzą nas zarówno po przygotowanym stoku, jak i na bardziej dzikiej trasie. Zaś odpowiednio dobrany rocker i dobra wyporność zapewnią maksymalną przyjemność z jazdy.

W tym roku Wed’ze zaskakuje też praktycznymi dodatkami i technicznymi komponentami. Jednym z ciekawszych produktów jest superlekki kask H350 Wed’ze dla narciarzy i snowboardzistów, który chroni głowę i oczy, a zastosowany w goglach system Venting usprawnia regulację termiczną kasku i ogranicza osadzanie się pary. Interesującą nowinką są gogle męskie z elektrofotochromowymi szkłami, które szybko zmieniają zabarwienie, zapewniając jakość widzenia w każdą pogodę, oraz są kompatybilne z okularami korekcyjnymi. Priorytetem marki jest bezpieczeństwo, dlatego wszystkie gogle posiadają 100% ochronę UV. Wyczynowcy na pewno zwrócą uwagę na wysoce wodoodporną kurtkę męską SLIDE 900, wykonaną z ciepłego materiału o dużej oddychalności, który blokuje wodę i ogranicza odczuwanie wiatru, oraz bieliznę 2WARM, która dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii daje do wyboru dwa różne poziomy ciepła w zależności od strony przylegającej do ciała.

Z kolei dla najmłodszych fanów zimowych szaleństw marka Wed’ze proponuje nowatorskie i praktyczne rozwiązania, takie jak dwustronne kurtki Reverse czy spodnie Pull’n’Fit z regulowaną długością nogawek. Rodzice z pewnością docenią buty narciarskie 500 PUMZI z systemem pompowania, które dzięki regulacji dopasują się aż do 4 dziecięcych rozmiarów.

Warto podkreślić, że na terenie sklepów Decathlon znajdują się stanowiska testowe, które umożliwiają wypróbowanie produktu, np. butów narciarskich w symulatorze wiązań. Ponadto w okresie zimowym dostępny jest serwis narciarsko-snowboardowy oferujący ostrzenie, szlifowanie i smarowanie, a także wypełnianie ubytków w sprzęcie.

Nowa kolekcja Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018 z pewnością zaspokoi zarówno nasze estetyczne potrzeby, jak i najwyższe wymagania sprzętowe. A wszystko w jednym celu: dla zadowolenia użytkowników.

Snow Outside, Smile Inside!

Produkty marki Wed’ze dostępne są w sklepach stacjonarnych Decathlon na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym www.decathlon.pl

Translate »