Wideorejestrator Mio MiVue C320 w promocyjnej cenie

Wideorejestrator Mio MiVue C320 w promocyjnej cenie

Z okazji zbliżającej się majówki wideorejestratory Mio MiVue C320 można kupić w promocyjnej cenie 299 pln. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Tegoroczny majowy weekend zachęca do podróży. Dla wszystkich kierowców, którzy zastanawiają się nad zakupem wideorejestratora, marka Mio przygotowała zaskakującą promocję – oferuje swój flagowy produkt w cenie 299 pln. Mamy doskonały moment na zakup sprzętu – przekonuje Marcin Gutkiewicz, CEE Marketing Manager MiTAC Europe. Przymocowany do szyby samochodu wideorejestrator hamuje brawurowe zapędy innych użytkowników dróg oraz daje kierowcom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że gdy już dojdzie do wypadku, ten naoczny świadek nigdy nie zawiedzie. Takie nagranie stanowi bezcenny dowód i pozwala uniknąć problemów w przypadku kolizji i innych nieprzyjemnych zdarzeń drogowych, rozwiązując wszelkie kwestie sporne  – dodaje.

C320 – najważniejsze funkcje

Seria MiVue C300 to niewielkie i proste w użyciu wideorejestratory samochodowe. Model MiVue C320 wyróżnia się nagrywaniem filmów w rozdzielczości Full HD 1080 pikseli 30 kl./s., jasnym obiektywem o szerokim kącie widzenia 130 stopni z czterema szklanymi soczewkami. Dzięki przesłonie o wartości F2.0, do obiektywu dociera więcej światła, w skutek czego zarejestrowany obraz cechuje najwyższa spośród dostępnych w tej grupie urządzeń jakość i wyrazistość szczegółów. Kompresja plików odbywa się w formacie .MOV (H.264), co gwarantuje wysoką jakość rejestrowanych materiałów, jednocześnie przy możliwie małej ilości wymaganego miejsca na karcie SD.

Kamera zabezpieczy i zapisze nagranie zarówno przed wydarzeniem jak i po nim. Zapis z kamery może stanowić bezcenny dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też pokazać, kto był prawdziwym sprawcą wypadku.

Urządzenie posiada niewielką i lekką konstrukcję z 2-calowym ekranem, wyświetlającym obraz w formacie 4:3. Projektanci nie zapomnieli o niskim osadzeniu obiektywu kamery, dzięki czemu można je zamontować w sposób niemalże niewidoczny dla osób postronnych, na przykład złodziei. Niewielkie rozmiary i doskonale spasowany uchwyt sprawiają, że tę niewielką kamerkę można również umieścić bezpośrednio za lusterkiem. Opisane w obudowie funkcje przycisków pozwalają na bezproblemową obsługę urządzenia nawet w nocy.

Zarówno obudowa, jak i ekran wideorejestratorów, zostały wykonane z matowego materiału, który nie odbija światła, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo kierowcy. Na uwagę zasługuje także rozmiar wyświetlacza. Pomimo przekątnej liczącej zaledwie 2’’, nie traci na swojej czytelności i pozwala na doskonalą nawigację po urządzeniu.

G-Sensor i tryb foto

Kolejną cechą, na którą warto zwrócić uwagę jest 3-osiowy sensor przeciążeń (G-Sensor), który odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie i współpracuje z funkcją nagrywania nagłych zdarzeń. Czułość sensora można ustawić wedle własnych potrzeb oraz jakości dróg, po których porusza się kierowca. Istotny również jest tryb foto. Wideorejestrator może zostać użyty jako aparat cyfrowy, gdy kierowca potrzebuje nagle wykonać zdjęcie, na przykład dla ubezpieczyciela. Dla ułatwienia kamera zaczyna działać tuż po uruchomieniu silnika.

Zarządzaj, przeglądaj, analizuj

W zestawie oprócz urządzenia znajduje się również ładowarka samochodowa z 3,5 m kablem i wejściem mini USB, podręcznik użytkownika wraz z kartą gwarancyjną oraz mocny i solidny uchwyt mocujący z ruchomą głowicą (360 stopni), który pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerkę w pożądanym kierunku.

Translate »