Wielkie zwycięstwo kurtki Helly Hansen podgrzewa atmosferę na targach ISPO

Wielkie zwycięstwo kurtki Helly Hansen podgrzewa atmosferę na targach ISPO

Helly Hansen z dumą ogłasza, że nowa kurtka z damskiej kolekcji narciarskiej – model  W Paradise Heat zdobyła tytuł Gold Winner na prestiżowych targach w Monachium. Jury ISPO, składające się w sumie z 42 sędziów z 15 krajów i trzech kontynentów przyznało nagrodę marce Helly Hansen.

Kurtka W Paradise Heat wyróżnia się wyjątkową funkcją kontrolowania ciepła i komfortu narciarek dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu  Nova Heat. To system aktywnego ogrzewania z regulacją temperatury, który bezpośrednio ogrzewa ciało poprzez umieszczone w materiale kurtki niewidoczne przewody grzewcze. Model został przetestowany przez narodową szwedzka drużynę narciarską. Kurtka została stworzona z wodoodpornych, oddychających tkanin Helly Tech, wykorzystuje izolację Prima Loft i zapewnia większe bezpieczeństwo dzięki  kieszeni ratunkowej Life Pocket- przedłużającej żywotność baterii np telefonu.

„To wydarzenie pokazuje nam, że nasza praca z profesjonalistami naprawdę robi różnicę i pozwala nam tworzyć innowacyjne i pożądane produkty. Praca ze zdobywcami  pucharów świata naprawdę sprawia, że ​​przekraczamy granice i produkujemy profesjonalny sprzęt, który realnie pomaga im osiągać coraz lepsze wyniki.. Cieszymy się z otrzymania tej prestiżowej nagrody „, mówi Philip Tavell, dyrektor zarządzający kategorii narciarskiej.

Translate »