Wiosna, wiosna, ach to ty… – konkurs Lafumy i Ceneria.pl

Wiosna, wiosna, ach to ty… – konkurs Lafumy i Ceneria.pl

Serwis Ceneria.pl i firma Lafuma zapraszają na wiosenny konkurs „Wiosna, wiosna, ach to ty…”

KONKURSWIOSENNY_Ceneria

Konkurs odbywa się za pomocą aplikacji na fanpage’u Cenerii na Facebooku, gdzie można zamieszczać zdjęcia, tematycznie związane z wiosennymi aktywnościami outdoorowymi.

W konkursie można wygrać 3 nagrody marki Lafuma, przydatne na wiosennych wycieczkach.

SPIWOR

Śpiwór GR 30

Bardzo wszechstronny śpiwór ze sztucznym wypełnieniem. Polecany do trekkingu lub zwykłych wycieczek w górach. Ciekawa konstrukcja, wysokiej jakości materiały oraz różne rozwiązania technologiczne sprawiają, że śpiwór ten należy do ekskluzywnej linii śpiworów marki Lafuma.

KAPELUSZ

Kapelusz Juggar Hat

Kapelusz unisex wykonany z tkaniny Dryway. Jest to oddychająca tkanina, która wspomaga szybki transfer wilgoci wyprodukowanej przez ciało oraz błyskawiczne wysychanie. Wewnętrzna opaska z CoolMax’u absorbuje wilgoć oraz przekazuje ją do dalszych warstw odzieży. Dodatkowo tkanina, z której został uszyty kapelusz nasączona jest preparatem anti UV. Kapelusz posiada wewnątrz małą
kieszonkę, w którą łatwo można zwinąć kapelusz i zaoszczędzić miejsce.

ZDASZKIEM

Czapka Trail Cap

Czapka z kolekcji biegowej marki Lafuma. Podstawową zaletą czapki jest tkanina, z której została uszyta. Jest to oddychająca tkanina DryWay ®, która wspomaga szybki transfer wilgoci wyprodukowanej przez ciało oraz błyskawiczne wysychanie. Są to dwie podstawowe właściwości zmierzające do spełnienia wymagań różnych aktywności sportowych. Dodatkowymi zaletami czapki Trail Cap jest ochrona przed promieniami UV oraz wewnętrzna opaska z tkaniny Coolmax ® oferującej wyśmienity transfer wilgoci, szybkie wysychanie i pozostawianie skóry w komforcie termicznym. Czapka ta posiada też dodatkową wentylację w postaci laserowo wycinanych otworów oraz regulację obwodu czapki.

Zasady konkursu w skrócie:

1. Konkurs przeprowadzany jest pod nazwą: „Wiosna, wiosna, ach to ty…”

2. Polega na udostępnienia na profilu firmowym Ceneria.pl na facebooku (za pomocą aplikacji konkursowej) zdjęcia tematycznie związanego z wiosennymi aktywnościami outdoorowymi.

3. Czas trwania konkursu: od 19.04.2013 r. do 15.05.2013 r.

4. Na konkurs można przesłać dowolną ilość zdjęć.

5. Przesłane zdjęcia muszą być wolne od roszczeń osób trzecich.

6. Nagrodami w konkursie są produkty firmy Lafuma: śpiwór GR 30, jako nagroda główna (przyznawana przez organizatora konkursu) oraz czapka Trial Cap i kapelusz Juggar Hat, jako nagrody publiczności (przyznawane w wyniku głosowania internautów).

7. Zwycięzcami zostaną trzej uczestnicy:
– autor najlepszej zdaniem organizatora fotografii nadesłanej na konkurs (mile widziane komentarze przy zdjęciach, pomagające organizatorom w wyborze);
– oraz 2 autorzy fotografii najlepiej ocenionej przez Internautów na fanpage’u Ceneria.pl, wyłonieni na podstawie największej ilości „lajków” (nagroda publiczności).

Więcej informacji:
http://www.ceneria.pl/Wiosna,_wiosna,_ach_to_ty…_konkurs_Lafumy_i_Ceneria.pl,7698,950,0,1,I,informacje.html

Translate »