Wodoodporny smartwatch od MyKronoz

Wodoodporny smartwatch od MyKronoz

Na rynku polskim ukazał się kolejny produkt szwajcarskiego producenta MyKronoz – smartwatch ZeSplash. Ten inteligentny zegarek jest skierowany dla aktywnych użytkowników smartfonów, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalne rozwiązania, jakie oferuje coraz bardziej popularna na rynku – elektroniczna galanteria.

zesplash-color

ZeSplash tak jak poprzednie modele smartwatchy MyKronoz współpracuje ze smartfonami, tabletami wyposażonymi w złącze Bluetooth oraz system iOS i Android. Wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 1,51”, umożliwia dotykową obsługę, a wodoszczelna obudowa odporna jest na zachlapanie, czy deszcz.
Dzięki wbudowanej funkcji dialera możesz wykonywać połączenia telefoniczne w łatwy i szybki sposób. Książka telefoniczna daje Ci możliwość zapisania do 1000 kontaktów, a wbudowany mikrofon i głośnik gwarantuje obsługę połączeń telefonicznych bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

ZeSplash-White-Pink background
ZeSplash umożliwia obsługę połączeń bezpośrednio z nadgarstka. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz bezpiecznie prowadzić samochód bądź rower bez konieczności stosowania słuchawek. Aby korzystanie z telefonu uczynić jeszcze przyjemniejszym, urządzenie wyposażono w funkcję rozpoznawania komend głosowych oraz dyktafon.
Inteligentny zegarek MyKronoz posiada krokomierz, który śledzi codzienną aktywność i informuje o spalonych kaloriach. Jeśli jesteś bardziej ambitny możesz skorzystać z zaawansowanych funkcji smartwatcha. Ustaw sobie cel, a wirtualny trener poinformuje o dotychczasowej aktywności i zmotywuje do dalszego działania.
Cenę produktu ustalono na kwotę 499 zł.
Więcej informacji na stronie producenta: www.mykronoz.com

ZeSplash-Black-Orange background

Cechy urządzenia:
– Bluetooth 3.0
– Czas rozmowy: 4 godziny
– Czas czuwania: 90 godzin
– Typ baterii: Li-ion 280mAh
– Wymiary zegarka: 64,5 x 41 x 12 mm
– Waga: 50 g
– Typ ekranu: dotykowy (pojemnościowy)
– Rozmiar ekranu LCD: 1.54 cala; 240×240 pikseli
– Pamięć: 256 MB
– Książka telefoniczna 1000 kontaktów
– Połączenie USB: 5 pin micro-USB 2.0
– Akcesoria w zestawie: kabel USB do ładowania
– Czujnik: 3-osiowy akcelerometr
– Odporny na zachlapanie, deszcz i pot
– Dostępny w 4 kolorach
– Kompatybilny z systemem iOS 4+, Android 2.3+

ZeSplash-Yellow-Carbon background

Funkcje zegarka:
– Pomiar czasu
– Krokomierz
– Pomiar czasu snu
– Pomiar odległości
– Anti lost alarm
– Pomiar spalonych kalorii
– Funkcja Goal: ustanawianie i realizacja zmierzonych celów
– Dyktafon
– Zarządzanie telefonem poprzez komendy głosowe

ZeSplash-Lifestyle

O MyKronoz
Założona w 2012 r. szwajcarska spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz rozwojem nowoczesnych i mobilnych akcesoriów. Postępująca cyfryzacja życia oraz najnowsze technologie z którymi stykamy się na co dzień, czynią nasze życie łatwiejszej i przyjemniejsze.
MyKronoz idealnie wpisuje się w ten trend, dostarczając na rynek coraz bardziej funkcjonalne rozwiązania o nietuzinkowym wyglądzie. Smartwatche, które trafiają na Państwa dłonie są efektem współpracy inżynierów oraz designerów, którzy doskonale łączą praktyczne cechy inteligentnego zegarka z elegancją i nowoczesnym wzornictwem.
www.mykronoz.com

Translate »