Wybieraj się gdzie chcesz z obuwiem KEEN

Wybieraj się gdzie chcesz z obuwiem KEEN

Zbliża się najgorętszy okres w roku, nie tylko pod względem pogody , ale także gorączkowych przygotowań organizacyjnych do wyjazdów wypoczynkowych, na które z takim utęsknieniem czekamy cały rok. Zanim spakujecie małe torby podróżne i ogromne walizki, pomyślcie o miejscu na wygodne buty! W te wakacje będzie towarzyszyć Ci hasło ,, Follow your feet „

class 5 męski
Spośród wielu modeli dostępnych w kolekcji Keen na lato 2014 na pewno znajdziecie coś dla siebie i dla swoich bliskich. Marka KEEN w swojej ofercie ma zarówno buty dla maluchów, jak i starszych pokoleń, co spokojnie pozwoli przygotować całą rodzinę na ambitny i aktywny wypoczynek.

clearwater cnx - damskie
Jak powszechnie wiadomo, wakacje to okres szaleństwa i ciągłej zabawy, czas kiedy nikt nie przejmuje się tym, co będzie jutro, a tym bardziej nie zawraca sobie głowy w jakiej kondycji będą jego stopy. Dlatego właśnie pozwólcie nam zadbać o styl, wygodę i bezpieczeństwo stóp całej Twojej rodziny. Nie ważne czy spędzacie wakacje nad morzem spacerując po plaży czy też wędrując górskim szlakiem – buty KEEN zawsze zapewnią wysoki komfort przede wszystkim dzięki amortyzującym podeszwom, które oprócz anatomicznie wyprofilowanej wkładki dopasowującej się do kształtu stopy, charakteryzują się też bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju podłoża.

newport h2 - męskie
W modelach na lato znajdziesz wysoki komfort dzięki systemowi TH3 jak i bardzo dobrą przyczepność na różnego rodzaju nawierzchni. Buty zapewniają doskonałą wentylację jak również najwyższy komfort i wygodę. Ponadto zastosowano materiał ÆGIS MICROBE SHIELD który niweluje rozwój bakterii co zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie ,a to w trakcie kreatywnego wypoczynku jest priorytetem każdego z nas. Warto wspomnieć o dodatkowych zaletach obuwia KEEN w najnowszych modelach takich jak WHISPER zastosowano redukującą wibracje wkładce EVA , która zapewnia dodatkowy komfort. Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej, jaka marka obuwia powinna towarzyszyć Wam w najbliższe wakacje w każdym miejscu na świecie. Wybierz KEEN tak samo jak tysiące osób na świecie i ciesz się korzystaniem bezpiecznego obuwia podążając z hasłem ,,Follow your feet „!

seacamp cnx - dzieciece

WWW.KEEN.PL
WWW.SKLEP.KEEN.PL
https://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/171715162854015?fref=ts

Źródło: Informacja prasowa

Translate »