Xtorm: kup powerbank lub matę solarną i wygraj kurs przetrwania w dziczy!

Xtorm: kup powerbank lub matę solarną i wygraj kurs przetrwania w dziczy!

Każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas – np. wędrując lub przemierzając bezdroża na rowerze – powinien po pierwsze mieć przy sobie zapasowe źródło energii (powerbank), po drugie zaś – znać zasady postępowania w trudnych i kryzysowych sytuacjach. Dzięki konkursowi Xtorm obie te sprawy można załatwić za jednym zamachem – każdy, kto kupi objęty nową promocją powerbank lub matę solarną  ma bowiem szansę wygrać kurs przetrwania poprowadzony przez specjalistów z firmy Survival Tech.

W dobie smartfonów, czytników i nawigacji samochodowych jednym z głównych zmartwień ich posiadaczy jest krótki czas pracy baterii. W domu czy biurze nie stanowi to większego problemu, ale kiedy przychodzi czas na podróż czy wyprawę w góry/lasy/jeziora, to niezbędne będzie alternatywne źródło energii.

Planując zakup powerbanka (czyli przenośnego akumulatora), maty solarnej (urządzenia umożliwiającego wykorzystanie energii słonecznej do ładowania naszego sprzętu) lub kombinacji tych urządzeń warto zastanowić się nad produktami z oferty Xtorm – producenta innowacyjnych oraz praktycznych rozwiązań solarnych i powerbanków, które sprawdzają się na co dzień i w każdych warunkach.

To idealne rozwiązania zapewniające energię urządzeniom mobilnym wszędzie tam, gdzie możemy tego potrzebować. Można je ładować nawet przy zachmurzonym niebie (potrafią bowiem efektywnie wykorzystywać promienie UVA oraz UVB), a także prądem z gniazdka sieciowego. Podczas podróży służbowych, wakacji, a także na co dzień mamy pewność, że brak energii nas nie zaskoczy!

Weekend przetrwania do wygrania

Teraz, dokonując zakupu jednego z wybranych produktów marki Xtorm masz szansę wygrać weekend przetrwania, podczas którego uczestnicy wcielą się w zagubionych turystów, nauczą się podstawowych technik survivalowych i wykonają zadanie, które potwierdzi ich przygotowanie i wiedzę z zakresu przetrwania w trudnych warunkach.

Co należy zrobić? Wystarczy do końca czerwca 2018 roku kupić powerbank lub matę solarną marki Xtorm, które zostały uwzględnione na stronie konkursowej oraz zrobić ciekawe zdjęcie produktu podczas jego użytkowania, a następnie udostępnić na swoim profilu w serwisie społecznościowym (Facebook lub Instagram) z hasztagiem #xtorm #weekendprzetrwania. Wszyscy, którzy wykonają zadanie konkursowe, mają szansę zdobyć voucher na organizowany przez specjalistów z firmy Survival Tech wyjazd (do zrealizowania do 15.07.2019 roku).

Gotowy na fascynującą przygodę? Szczegóły konkursu, regulamin oraz informacje o produktach objętych promocją i o ich dostępności znajdują się na stronie xtorm.kconsult.pl.

Translate »