Z Traseo i Regattą na szlaku – podziel się trasą i wygraj nagrody!

Z Traseo i Regattą na szlaku – podziel się trasą i wygraj nagrody!

Jakie są ulubione trasy Waszych wycieczek? Lubicie ambitne wędrówki górskie, czy wolicie spokojne spacery w parku? A może Waszą pasją jest pokonywanie kolejnych kilometrów na dwóch kółkach? Spacery z kijami? Wszyscy, którzy cenią życie w ruchu i aktywny wypoczynek, mają szansę połączyć przyjemne z jeszcze przyjemniejszym – udziałem w konkursie „Traseo i Regatta zapraszają na szlak”.a

             Konkurs prowadzony jest w portalu www.traseo.pl, który służy do dzielenia się z innymi trasami swoich wycieczek – można je rysować ręcznie, dodawać z plików gpx lub nagrywać za pomocą aplikacji mobilnej Traseo. Szlaki, trasy, mapy (Android oraz iOS).

             Pula nagród wynosi aż 2600 zł! Na zwycięzców czekają vouchery zakupowe do wykorzystania w sklepach firmy Regatta, która jest partnerem konkursu. Regatta to popularna brytyjska marka dla miłośników outdooru, zdobywająca coraz więcej zwolenników także w Polsce. Tworzy wytrzymałe i wygodne ubrania dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Marka zdobyła ogromną popularność, oferując bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. Odzież Regatty przyda się podczas wytyczania konkursowych szlaków, gdyż zabezpieczy swoich użytkowników przed każdymi warunkami: deszczem, chłodem i skwarem.

             Wszystkie trasy, które w terminie od 10 maja do 30 czerwca 2016 r. zostaną umieszczone w portalu www.traseo.pl, będą brane pod uwagę w konkursie i mają szansę na jedną z wygranych. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs”, znajdujący się pod mapą zamieszczonej trasy.

Przewidzianych jest kilka wyróżnień:

  1. Nagroda jury dla trzech najlepszych tras:

1 miejsce – voucher Regatta na kwotę 800 zł.

2 i 3 miejsce – vouchery Regatta po 500 zł.

  1. Nagroda publiczności (głosowanie na profilu Facebook Traseo.pl) – voucher Regatta o wartości 400 zł.

10 kolejnych najlepszych tras (nie wliczając wcześniej wybranych trzech pierwszych tras) zostanie poddanych głosowaniu publiczności na https://www.facebook.com/Traseo. O wyborze zwycięskiej trasy zdecyduje ilość polubień (reakcji).

  1. Nagroda za „Dodaj trasę i kup mapę” – voucher Regatta za 400 zł.

Spośród użytkowników, którzy dodali do serwisu Traseo.pl trasę oraz zakupili mapę wydawnictwa Compass dostępną w aplikacji mobilnej Traseo wyłoniony zostanie autor najlepszej trasy (wyboru dokonuje jury).

             Warto też dodać, że kupując mapę w aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy pomaga się małemu Tymkowi: 1 kupiona mapa to 1 zł dla Tymka.

             Więcej informacji oraz pełen regulamin konkursu: http://blog.traseo.pl/?p=5552

Translate »