Zabawy z krążkiem na lodowisku z nagrodami od Dare 2b

Zabawy z krążkiem na lodowisku z nagrodami od Dare 2b

Mimo że prawdziwa zima jeszcze przed nami, już teraz można przyjść na lodowisko drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ, by obejrzeć mecz rozegrany przez najbardziej utytułowany klub hokejowy w Polsce, a przy okazji zdobyć nagrody podczas „Zabawy z krążkiem”.

Zabawa z krążkiem odbywa się w trakcie przerwy między tercjami, a udział w niej biorą kibice. Polega na rzuceniu do celu oznaczonym krążkiem z wyznaczonego miejsca na trybunach. Wygrywa ten uczestnik, którego krążek dotrze najbliżej celu, czyli ustawionego na tafli lodowej słupka.

zwyciezca_zabawy

Sponsorem nagród jest firma Dare 2b, która ubiera zawodników drużyny z Nowego Targu. Na ostatnim meczu można było wygrać polar dziecięcy w barwach zespołu wraz z ich herbem oraz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sklepiku z gadżetami klubu.

Dare 2b jest marką wchodzącą w skład Regatta Great Outdoors. Firma została stworzona dla ludzi czerpiących radość z przebywania w górach oraz aktywnie spędzających wolny czas. Niezależnie jaki kto uprawia sport i jaki najbardziej preferuje, czy będzie zmierzał na szczyt lub pędził stromym zboczem w dół, w ofercie marki Dare 2b każdy znajdzie idealną do swoich potrzeb odzież. Specjalnie opracowane materiały sprawią, że każdemu będzie cieplej podczas zimowego szaleństwa, a latem lepiej zniesie upały.

Marka Dare 2b sponsoruje 10 edycji „Zabaw z krążkiem”, które zostaną rozegrane podczas meczów w Nowym Targu. Gorąco zapraszamy do kibicowania drużynie „Szarotek”, która szczyci się ponad 80-letnią historią istnienia. Zdobyła najwięcej tytułów mistrzowskich (aż 19!), a wielokrotnie nagradzana była srebrnym i brązowym medalem mistrzostw Polski.

Translate »