Zabierz muzykę ze sobą

Zabierz muzykę ze sobą

Coraz więcej firm poszerza swoja ofertę o głośniki mobilne, które dzięki kompaktowym rozmiarom i ciekawym kształtom są chętnie kupowane przez młodych miłośników muzyki. Speedlink postawił na urządzenie, które zmieści się w najmniejsze zakamarki…

sl-8904-rd_rgb_001

Pomimo coraz większych możliwości smartfonów, żaden głośniczek zamontowany w słuchawce nie zapewni tak dobrego dźwięku, jak nieco pojemniejsze urządzenie. Obudowa głośnika takiego jak Cubid może nie tylko posłużyć za dobre pudło rezonansowe, ale również pomieścić większe, wydajniejsze membrany. Poza elektroniką i membraną, liczy się również ciekawy wygląd, tutaj przybrał on kształt przypominający ściętą piramidę.

Wybierając głośnik mobilny zależy nam na możliwości korzystania równolegle z funkcji telefonu. Dzięki komunikacji Bluetooth głośnik jest w stanie przesyłać dane w odległości do 10 m. Dodatkową wygodę korzystania ma zapewnić wbudowany mikrofon, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych. Aby wydłużyć czas pracy smartfona, można zwyczajnie połączyć urządzenia standardowym kablem audio.

Podczas wyboru sprzętu mobilnego warto kierować się pojemnością akumulatora. CUBID zasilany jest baterią litową i jak deklaruje producent zapewnia do 4 godzin nieprzerwanego grania. Dzięki pokryciu konstrukcji gumą, urządzenie ma być bardziej wytrzymałe na upadki.

Cubid  kosztuje około 130 zł.


Cechy urządzenia:

– Bezprzewodowy głośnik Bluetooth

– Powlekany gumą

– Akumulator litowy oferujący 4 godziny nieprzerwanej pracy

– Zasięg do 10m

– Wbudowany mikrofon (urządzenie głośnomówiące)

– Kabel do ładowania i dodatkowy kabel audio w zestawie

 sl-8904-rd_rgb_003

o Jöllenbeck

Jöllenbeck GmbH jest jednym z wiodących europejskich producentów akcesoriów biurowych i urządzeń peryferyjnych. Od momentu powstania, Jöllenbeck sukcesywnie zdobywa nowe rynki zbytu oferując użytkownikom szeroką gamę akcesoriów do PC i konsol.

Portfolio produktów marki SPEEDLINK (należącej do koncernu Jöllenbeck) obejmuje systemy dźwiękowe, słuchawki, myszy, klawiatury, gamepady, joysticki i wiele innych akcesoriów. Produkty SPEEDLINK to doskonałe połączenie nowoczesnych technologii z funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem. Obecnie produkty SPEEDLINK, są dystrybuowane w blisko 40 krajach na świecie.

Translate »