Zainspiruj się pięknem natury z nową kolekcją adidas x Wanderlust

Zainspiruj się pięknem natury z nową kolekcją adidas x Wanderlust

Znajdź nowe sposoby poruszania się, wybierając świadomą przygodę w odcieniach zieleni i zachodów słońca. Chroń planetę w strojach dedykowanych do jogi i treningu, stworzonych z materiałów pochodzących z recyklingu.

adidas x Wanderlust przedstawia kolekcję na sezon jesień – zima 2018, zainspirowaną miejskim stylem. Łącząc wyjątkową technologię ze świadomym wyborem, adidas Women zachęca wszystkie kobiety do przekazywania mocy i siły, jaka płynie z działania.

Kolekcja składająca się z topów sportowych i legginsów, przeznaczona jest do jogi, biegania, treningu i aktywnego spędzania czasu w miejskim otoczeniu. Aby chronić naszą planetę, do produkcji wykorzystano przetworzone materiały, a całość zaprezentowana została w dwóch unikalnych paletach kolorów, przypominających bujną zieleń lasów i ciepłe, letnie zachody słońca.

„adidas i Wanderlust chcą pomóc kobietom w prowadzeniu świadomego i aktywnego stylu życia. Dlatego wraz z Wanderlust stworzyliśmy gamę odzieży wydajnej, wszechstronnej i stylowej, która doskonale sprawdzi się podczas jogi, sportu, czy pozostałych momentach życia w mieście i poza nim” – powiedziała Alison Stewart, starszy dyrektor adidas Women.

Kolekcja adidas x Wanderlust dostępna jest na stronie https://www.adidas.pl/wanderlust.

#adidasWanderlust

#adidasYoga

@adidasWomen

 

Translate »