Zestaw stworzony by przetrwać najtrudniejsze warunki

Zestaw stworzony by przetrwać najtrudniejsze warunki

W sklepach The North Face właśnie wylądował ostatni zimowy drop w 2019 roku! Kapsułowa kolekcja DRT to coś specjalnego dla wszystkich pasjonatów górskiej wolności, śniegu i szalonych zjazdów. Stylowe, uniseksowe ubrania wierzchnie dbają o komfort, zapewniając ciepło w iście zimowych warunkach. Wykonano je z wytrzymałego materiału i w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju.

W linii DRT wykorzystano poliester, który w całości pochodzi z recyklingu. W skład kolekcji wchodzą kurtka oraz spodnie utrzymane w ponadczasowym stylu i stonowanej kolorystyce. Do ubrań dołączono zestaw naprawczy, by w razie ekstremalnej eksploatacji można było odświeżyć ich stan i przedłużyć gotowość do kolejnych górskich przygód.

Inspiracją do stworzenia kolekcji była zimowa przygoda snowboardzisty Austina Smitha, który na przełomie 2017 i 2018 roku zamieszkał w sąsiedztwie góry Mount Bachelor w specjalnie przerobionym wozie strażackim i codziennie, niezależnie od pogody eksplorował okolicę na snowboardzie. Każdego dnia towarzyszył mu kombinezon The North Face, którego nazywał „Bernie”. Kolekcja DRT ma zachęcać do podobnych wyczynów – tym razem w ubraniach wykonanych z myślą o odpowiedzialności ekologicznej.

Materiały z recyklingu, zestaw naprawczy i odpowiednia wytrzymałość ubrań – The North Face wciąż szuka nowych rozwiązań utrzymanych w duchu zrównoważonego rozwoju. Marka kontynuuje tym samym swoje zobowiązanie dotyczące poszukiwania innowacji i nowych form dbania o środowisko.

Kolekcja dostępna jest online oraz w wybranych sklepach od 16 grudnia.

Translate »