Zimą też może być lekko i przyjemnie – Furnace Down Jacket

Niezwykle lekka, po spakowaniu mieści się do kieszeni, a na dodatek z pewnością ogrzeje Cię w zimne dni. Może być stosowana jako warstwa docieplająca, a także z powodzeniem spisuje się jako samodzielna kurtka puchowa. Dostępna w wersji męskiej, jak i damskiej.

berghaus-logo

Nie pozwól, by zimowa aura zatrzymała Cię w domu. Berghaus Furnace Down Jacket bez problemu ochroni Cię przed zimnem. Wypełnienie puchem powoduje, że ciepło wydzielane przez organizm podczas aktywności fizycznej, gromadzi się wewnątrz kurtki, zapewniając odpowiednią termikę Twojemu ciału.

image003

Jako materiału zewnętrznego użyto cienkiego, a jednocześnie wytrzymałego materiału PERTEX® Microlight. Dzięki pokryciu DWR, kurtka jest odporna na drobne opady deszczu. Ponadto materiał zewnętrzny pokryty jest systemem mini rip stop, co w przypadku rozdarcia, zapobiega dalszemu niszczeniu materiału.

image009

Kurtka Berghaus Furnace Down Jacket ma do perfekcji opracowane wykończenia: mankiety, zamki, przeszycia. Projektanci zadbali także o ciekawą i nowoczesną kolorystykę.

image014

Materiał:
PERTEX® Microlight (53g/m2)
100% nylonowy podwójny ripstop
Wyscoce wiatroszczelny ( mniej niż 5 cmf)
Pokrycie DWR
Izolacja: 90/10 puch gęsi 700
Waga: 443g
Rozmiary: S- XXL
Krój: Techniczy
Dwie zapinane kieszenie boczne
Jedna zapinana kieszeń wewnętrzna
Profilowane rękawy
Streczowe wstawki w mankietach
Ściągacze u dołu kurtki

Źródło: Informacja prasowa

Translate »