Nie ma złej pogody na czerpanie przyjemności z bycia na zewnątrz!

Nie ma złej pogody na czerpanie przyjemności z bycia na zewnątrz!

To dewiza norweskiej marki Helly Hansen, która dzięki innowacyjnym technologiom projektuje odzież pozwalającą nam na aktywność fizyczną w nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Jesienno-zimowa kolekcja odzieży dla biegaczy to przede wszystkim Lifa Flow – innowacyjna tkanina odciągające wilgoć i pot od skóry i pozwalające na komfortowy trening.

AW14AW14

Na bazie tej tkaniny Helly Hansen oferuje modele topów dla kobiet i mężczyzn
Pace 1/2 Zip Lifa Flow LS oraz Speed Lifa Flow SS

Przed deszczem i chłodem ochronią nas w trakcie biegu kurtki, które dzięki najnowszym trójwarstwowym membranom pozwalają skórze oddychać a jednocześnie nie pozwalają na przedostawanie się wilgoci i wody z zewnątrz. – otwierający kolekcję model Challenger Jacket 2 – jest lekki, elastyczny i zapewnia optymalną ochronę przed złą pogodą dodając nam mocy i dynamiki. Challenger Jacket w tym sezonie wyposażony został w system regulacji temperatury ciała – H2Flow. To rozwiązanie pozwala na dostosowanie kurtki to zmiennych warunków atmosferycznych bądź intensywności treningu poprzez specjalne otwory zasuwane na suwak i otwierane w miarę wzrostu temperatury ciała.
Gdy jest zimno – H2Flow pozwala na dodanie dodatkowej niewidocznej warstwy ocieplenia poprzez zamknięcie w komorach powietrza ogrzanego ciepłem naszego ciała.

AW14 AW14

Ten system pozwala na trening w najbardziej zróżnicowanych warunkach.
Kurtka ma system odblasków, który zapewnia pełną (360 stopni) widoczność po zmroku.

Odzież Helly Hansen dostępna jest w sklepach sportowych, salonach firmowych oraz na www.hellyhansen.com
Webshop links:
Men’s: http://shop.hellyhansen.com/item/challenger-jacket-2-48913/
Women’s: http://shop.hellyhansen.com/item/w-challenger-jacket-2/

FW14 FW14 FW14

Źródło: Informacja prasowa

Translate »