Złoty Bell dla Mio MiVue 792 WIFI PRO

Złoty Bell dla Mio MiVue 792 WIFI PRO

To już druga  nagroda przyznana w ramach plebiscytu Mobility Trends produktom  Mio!

1 lutego 2018 po raz 8 zostały rozdane nagrody dla zwycięzców prestiżowego plebiscytu Mobility Trends. Podsumowanie roku 2017 w branży nowych technologii zakończyło się uroczystą galą, na której produkty lub usługi, które uzyskały największą liczbę głosów, otrzymały  nagrodę „Złoty Bell”.

Podczas tegorocznego rozdania nagród Mobility Trends 2017, wideorejestrator Mio MiVue 792 WIFI PRO zajął pierwsze miejsce w kategorii „Gadżet roku” otrzymując nagrodę ZŁOTY BELL. Natomiast w kategorii „Nawigacja roku 2017” produkt Mio MiVue Drive 55 zajął zaszczytne drugie miejsce! To wielkie wyróżnienie dla debiutujących w danym roku produktów, które spotkały się z najbardziej entuzjastycznym przyjęciem użytkowników przyznawane jest na podstawie głosowania przez konsumentów. To już drugi raz, kiedy marka Mio została doceniona za swoje produkty! W 2014 roku w kategorii „Akcesorium roku 2014” Złoty Bell trafił do producenta za Mio MiVue 568 Touch. Zważywszy na nasycenie rynku technologicznego, to ogromny zaszczyt wyróżniać się spośród innych produktów.

Mio MiVue 792 WIFI PRO to wideorejestrator godny największej nagrody. Wyróżnia się opcją nagrywania FULL HD 1080p, posiada wysokiej jakości matrycę STARVISTM CMOS oraz niezwykle szeroki kont widzenia aż 140°! MiVue 792 WIFI PRO ma jeszcze jedną ogromną zaletę. Bardzo dobrze „widzi” w nocy. Dodatkowo można podpiąć do niego tylną kamerkę aby móc rejestrować to co dzieje się za tylną szybą pojazdu. To najbardziej zaawansowany model kamer do auta od tego producenta. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, udoskonalonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia doskonale rejestruje wszystko co dzieje się na drodze. Zastosowanie najwyższej klasy czujnika optycznego Starvis™ o czułości wykraczającej poza widzialne spectrum światła aż pod zakres podczerwieni sprawia, że jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta.

Translate »