Znana sieć sklepów spożywczych zaskakuje klientów i sprzedaje sterylizator do telefonu z ładowarką w jednym. Czy to oferta idealna, by podnieść komfort pracy zdalnej w czasach pandemii?
empty wood table in front of blur coffee shop / restaurant background, image can be place product

Znana sieć sklepów spożywczych zaskakuje klientów i sprzedaje sterylizator do telefonu z ładowarką w jednym. Czy to oferta idealna, by podnieść komfort pracy zdalnej w czasach pandemii?

Tego się nie spodziewaliście – akcesoria komputerowe obok produktów spożywczych. ALDI przygotowało zaskakującą ofertę. Już od środy 2 lutego klienci znajdą w sklepach sieci starannie dobrane akcesoria komputerowe, sportowe oraz drobny sprzęt biurowy. To dobra okazja, by podnieść komfort pracy zdalnej i zadbać  o zdrowie  także poprzez regularne ćwiczenia.

Głośnik Bluetooth DJ Roxxx, ładowarka sieciowa USB-C, mysz komputerowa Logitech M190 i torba na laptopa HP –to akcesoria komputerowe, które w ofercie czasowej w sklepach ALDI można kupić za 65 złotych każdy. Jednak uwagę konsumentów najbardziej przyciąga sterylizator 2 w 1 do telefonów, ze stacją ładowania Qi od firmy MAGINON. To urządzenie szczególnie przydatne w czasach pandemii. Telefony komórkowe są sprzętem, który najczęściej dotykamy i prawie zawsze mamy ze sobą. To właśnie na nich zbiera się najwięcej zarazków i bakterii. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie, tym bardziej, jeśli możemy to zrobić przy okazji tak prostej i częstej czynności jak ładowanie telefonu. Urządzenie posiada funkcję timera oraz magnetyczne zamknięcie, umożliwia sterylizację ozonową i ultrafioletem gwarantując skuteczną dezynfekcję smartfonów, kluczy i innych sprzętów. To doskonała propozycja zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy szczególną uwagę przykładamy do przestrzegania zasad higieny  i bezpieczeństwa.

To jednak nie wszystko, sieć ALDI poszła o krok dalej wprowadzając do sprzedaży akcesoria sportowe, by inspirować do aktywnego trybu życia. Największą gratką jest Amazfitsmartwach -zegarek kompatybilny z oprogramowaniem Android oraz iOS, który pomaga zadbać o regularność w aktywnościach fizycznych, dobrze sprawdza się także w sportach wodnych. Amatorzy sportów znajdą w ofercie sklepów także kijki do trekkingu, zestaw obciążeń fitness czy rolki do masażu. Zakupów nie warto odkładać do ostatniej chwili, bo oferta ALDI ważna jest od 2 lutego do wyczerpania zapasów.

Więcej na WWW.aldi.pl.

Translate »