Cracow Shooting Academy – oto prawdopodobnie najchętniej odwie-dzana strzelnica w Krakowie!

Cracow Shooting Academy – oto prawdopodobnie najchętniej odwie-dzana strzelnica w Krakowie!

Z krakowskich strzelnic coraz chętniej korzystają nie tylko mieszkańcy stolicy Małopolski czy jej okolic, ale również zagraniczni turyści, którzy odwiedzają właśnie Kraków. Jedną z najpopularniejszych strzelnic w Krakowie jest właśnie Cracow Shooting Academy – czas poznać jej sekret!

Skąd jednak pewność, że miejsce to jest tak popularne? Świadczą o tym ogromne ilości opinii, które w internecie pozostawiają zadowoleni klienci. Można znaleźć je m.in. w wizytówce Google Moja Firma, gdzie – w momencie pisania niniejszego fragmentu – znajduje się blisko 620 opinii gości z całego świata! Co ważne, liczy się w tym przypadku nie tylko ilość, ale również jakość, a ta ostatnia oceniana jest znakomicie. W skali, gdzie najwyższą oceną jest 5,0, Cracow Shooting Academy otrzymało średnią (przypomnijmy, wynikającą z blisko 620 ocen) wynoszącą … właśnie 5,0! To wynik, który zasługuje na olbrzymie uznanie, bowiem takie średnie przy takiej ilości opinii są po prostu zjawiskiem niemal niespotykanym i wie o tym każdy, kto chociaż czasami szuka opinii, zdjęć czy informacji właśnie w Wizytówkach Google.

strzelnica w Krakowie

strzelnica w Krakowie

Cracow Shooting Academy – składniki sukcesu

Jest ich oczywiście naprawdę wiele, ciężko bowiem znaleźć tylko jeden powód, dla którego tak wielu gości zaufało właśnie Cracow Shooting Academy. Naszym zdaniem oferują oni po prostu znakomite usługi w dobrych cenach, a to coś, czego klienci poszukują nie tylko w przypadku strzelnicy w Krakowie. Przejdźmy jednak do konkretów!

Obsługa – pracownicy Cracow Shooting Academy to nie tylko osoby skrajnie profesjonalne, ale również pasjonaci, którzy strzelectwem interesują się od wielu lat. Posiadają nie tylko ogromne umiejętności, ale również doskonałą i szeroką wiedzę, którą z chęcią się dzielą. Potrafią wytłumaczyć podstawowe aspekty strzelectwa osobom, które dopiero zaczynają z nim swoją przygodę, lecz wiedzą swoją potrafią zaskoczyć nawet prawdziwych profesjonalistów! Posiadają szereg szkoleń oraz nadanych im uprawnień, do tego bezproblemowo posługują się językiem angielskim, co jest oczywiście konieczne w przypadku obsługi klientów, którzy do Krakowa przyjechali zza granicy.

  • Dostępna broń – w tym przypadku oferta strzelnicy jest naprawdę bardzo szeroka. W ofercie znajdziemy blisko 50 rodzajów broni, po które będziemy mogli sięgnąć, gdy odwiedzimy Cracow Shooting Academy. Co ważne, mamy tutaj nie tylko pistolety, pistolety maszynowe, karabiny, strzelby czy karabiny snajperskie – w ofercie znajdziemy również prawdziwą broń historyczną, pochodzącą również z okresu II Wojny Światowej. Możliwość strzelania z niej to gratka zwłaszcza dla fanów historii (z naciskiem na historię uzbrojenia), lecz nie tylko. Pełną ofertę i spis wszystkich dostępnych broni dostępny jest na stronie internetowej strzelnicy.
  • Niskie ceny – są one atrakcyjne nie tylko dla turystów zagranicznych, ale również dla mieszkańców Krakowa czy okolic. Jedną z najbardziej opłacalnych opcji jest zdecydowanie się na jeden z pakietów, które oferuje strzelnica. W tym przypadku możemy wybrać jeden z 6 pakietów, które kosztują od 120 zł do 300 zł oraz umożliwiają nam oddanie od 30 do 70 strzałów nawet z 6 różnych rodzajów broni. Istnieje również możliwość stworzenia własnego pakietu, gdzie to my wybieramy z pełnej oferty broni te, z których chcemy strzelać. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów doświadczonych lub po prostu wymagających, którzy nie tylko chcą sprawdzić, jak to jest strzelać z różnych rodzajów broni, lecz chcą sprawdzić konkretne jej modele. Sam własny pakiet również można stworzyć na stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy!
  • Wieczory kawalerskie, panieńskie oraz imprezy firmowe – Cracow Shooting Academy to nie tylko miejsce idealne na weekendowe spotkanie z przyjaciółmi, lecz również na organizację wielu wydarzeń. Zaliczają się do nich m.in. wieczory kawalerskie czy nawet wieczory panieńskie, na strzelnicy odbywa się również wiele imprez firmowych, w których wiele to oczywiście spotkania integracyjne. W każdym z tych przypadków strzelnica sprawdza się po prostu rewelacyjnie.
  • Lokalizacja – strzelnica Cracow Shooting Academy jeszcze jakiś czas temu znajdowała się na Pasterniku, lecz zmieniła swoją lokalizację i obecnie możemy znaleźć ją przy ul. Surzyckiego 16 w Krakowie. To znakomita lokalizacja, na miejsce bez problemu dotrzemy nie tylko własnym samochodem, ale również taksówką, Uberem czy nawet komunikacją miejską.
  • Bon podarunkowy – strzelnica oferuje zakup bonu podarunkowego, który będzie idealnym wyborem na prezent. Możemy decydować się na konkretny pakiet lub konkretną kwotę, którą będzie mogła wykorzystać osoba obdarowana. To oryginalny pomysł, na który decyduje się coraz więcej osób.

    Więcej o ofercie strzelnicy Cracow Shooting Academy można dowidzieć się na ich stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że będzie to właściwy wybór, bowiem nie bez powodu strzelnica ta jest nie tylko tak często odwiedzana, ale również tak chętnie i wysoko oceniana przez zadowolonych klientów z całego świata!

Translate »