Jak działają odkurzacze parowe?

Jak działają odkurzacze parowe?

Parowe urządzenia do sprzątania na początku budzą nieufność i niedowierzanie. Jak można posprzątać mocno zabrudzoną powierzchnię bez detergentów i innych środków czyszczących opartych na silnie działających związkach chemicznych ?

Jednak każdy, kto da się przekonać do sprzątania z użyciem pary będzie zadowolony. Zasada działania jest niezwykle prosta. Napełnia się zbiornik wodą i włącza urządzenie. W ciągu kilku minut woda zostaje podgrzana do właściwej temperatury i końcówka sprzątająca wydziela gorącą parę wodną pod odpowiednio dobranym ciśnieniem. Sprzątanie z pomocą pary jest łatwe, lekkie i wyjątkowo skuteczne. Para poradzi sobie z praktycznie każdą powierzchnią – wykładziny, podłogi, glazura, terakota. Odkurzacze parowe wyczyszcza nawet trwałe plamy czy przyklejone i zaschnięte resztki jedzenia. Po sprzątaniu nie pozostaje nieprzyjemny, chemiczny zapach tylko uczucie świeżości.

Gdzie można zamówić odkurzacze parowe?
Sklep.BISSELL.PL to polskie przedstawicielstwo amerykańskiej firmy, która od 200 lat produkuje zaawansowane urządzenia do sprzątania. Firma zaczynała od odkurzaczy służących do sprzątania warsztatów i hal fabrycznych. Obecnie posiada szeroką ofertę odkurzaczy, mopów i innych akcesoriów do sprzątania przeznaczonych zarówno do użytku w większych pomieszczeniach typu fabrycznego czy magazynowego jak i do użytku domowego. Typowym przykładem nowoczesnego urządzenia do czyszczenia powierzchni z użyciem pary jest BISSELL Vac&Steam odkurzacz z mopem parowym. Łączy w sobie działanie mocno ssącego odkurzacza i emitującego gorącą parę mopa. Co ciekawe obydwu funkcji można używać jednocześnie, lub w miarę potrzeby osobno. Sklep.BISSELL.PL gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Oprócz odkurzaczy i mopów można tu nabyć specjalne urządzenia do czyszczenia parą mniejszych powierzchni, a także odkurzacze do sprzątania na zewnątrz. Sklep.BISSELL.PL zapewnia również peny serwis i części zamienne do swojego sprzętu.

Dlaczego warto postawić na odkurzacze parowe?
Po pierwsze sprzątają wyjątkowo dokładnie. Są przyjazne środowisku i ekonomiczne – nie wymagają kupowania żadnych środków chemicznych. Mogą stosować je alergicy i osoby skłonne do podrażnień skóry. Oprócz funkcji czyszczących odkurzacze parowe dezynfekują sprzątaną powierzchnię usuwając ponad 99% szkodliwych bakterii i roztoczy. Są łatwe w użyciu i wyposażone w filtry, które można po prostu wyprać w wodzie. Można stosować w nich krążki zapachowe, które po sprzątaniu pozostawią na długo uczucie świeżości i miły, naturalny zapach.

Translate »