Monitoring GPS dla Twojego kampera

Monitoring GPS dla Twojego kampera

Podróże kamperem to niezwykle wygodny sposób na przemieszczanie się po kraju, a nawet świecie. Właściciel takiego pojazdu nie musi bowiem rezerwować pokoju w hotelu i ma do dyspozycji swoją własną przestrzeń, w której czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli więc jesteś jednym ze szczęściarzy, którzy dysponują takim środkiem transportu, zapewne zastanawiasz się, co możesz zrobić, by korzystanie z niego było jeszcze wygodniejsze.  Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta: wyposaż swojego kampera w wielofunkcyjne urządzenie do monitoringu GPS pojazdów.

Bezpieczeństwo i wygoda z lokalizatorem GPS

Wielofunkcyjny lokalizator GPS IKOL GO umożliwia precyzyjne namierzenie pojazdu, w którym jest montowany. Moduł ten jest odporny na bardzo wysokie i bardzo niskie temperatury, więc idealnie sprawdzi się w każdych warunkach. Można go zamontować samodzielnie lub zgłosić się do profesjonalnego montażysty.

Nadajnik IKOL GO zagwarantuje Ci szereg następujących udogodnień:

  • możliwość zdalnego obserwowania położenia kampera w czasie rzeczywistym,
  • dostęp do historii podróży – będziesz mógł dokładnie odtworzyć trasy, które przebyłeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy,
  • możliwość zdalnego odłączania rozrusznika w pojeździe – jeśli wybierzesz tę usługę dodatkową i dokupisz przełącznik odcięcia rozrusznika, będziesz mógł zdalnie wyłączać zapłon w kamperze. Funkcja ta, ze względów bezpieczeństwa, nie przerywa pracy silnika podczas jazdy, ale uniemożliwia jego ponowne uruchomienie po postoju. Warto z niej skorzystać wtedy, gdy zostawiasz swój pojazd na dłużej w mało bezpiecznym miejscu. Możesz też utrudnić w ten sposób kradzież złodziejowi, gdy przyjdzie do Ciebie alert informujący o nieautoryzowanym ruchu pojazdu.
  • możliwość dzielenia się swoją lokalizacją za pomocą Widgetów – dzięki tej funkcji umieścisz na swojej stronie www lub blogu interaktywną mapę, która będzie pokazywać położenie Twojego kampera. Możesz udostępniać swoją pozycję na żywo lub z tzw. ogonem czasowym (do np. 5 czy 15 minut wstecz). Istnieje również opcja wyświetlania trasy przejazdów z wybranego dnia. Co więcej, mapa ta jest dostępna także w formie animacji – czytelnicy Twojego bloga będą mogli podążać wzrokiem za poruszającym się lokalizatorem. Tylko od Ciebie zależy, jakie informacje udostępnisz i jaką wielkość mapki wybierzesz,
  • możliwość przesyłania znajomym i rodzinie linków szybkiego dostępu, prowadzących do mapy z Twoim lokalizatorem.

Nie wiesz, jak możesz zyskać dostęp do mapy i ustawień lokalizatora? Masz do wyboru dwie opcje:

  • zalogowanie się na swoim koncie na platformie system.ikol.pl,
  • zainstalowanie na urządzeniu mobilnym bezpłatnej aplikacji IKOL Tracker, służącej m.in. do zarządzania lokalizatorami – jest ona dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Komfort podróży z IKOL GO

IKOL GO to moduł GPS, który zdecydowanie podniesie komfort użytkowania kampera podczas dłuższych i krótszych wyjazdów. Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, czy Twój pojazd na pewno stoi w miejscu, w którym powinien – a jeśli go tam nie będzie, z łatwością zdalnie wyłączysz znajdujący się w nim rozrusznik.

Zyskasz też możliwość tworzenia widgetów i linków szybkiego dostępu – usługi te umożliwią Ci szybkie i bezproblemowe udostępnienie Twojej aktualnej lokalizacji innym osobom.

Podsumowując: z IKOL GO będziesz spokojny o swój pojazd i zyskasz pewność, że każda Twoja podróż przebiegnie dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Translate »