Trollkids – ubrania dla aktywnych dzieci!

Trollkids – ubrania dla aktywnych dzieci!

Jak wiecie, wraz z moim synem Tymonem staramy się jak najbardziej aktywnie spędzać każdą wspólną chwilę. Kochamy podróże małe i duże (nie ważne czy będzie to wycieczka na Szyndzielnię, czy wakacje na Cyprze), wspólne wycieczki rowerowe, wyjścia do parku wodnego, zawody biegowe dla najmłodszych czy zabawę na trampolinie.

Od wielu lat pracuję w branży sportowej. Dlatego zwracam szczególną uwagę na to, by produkty, w które ubrany jest mój syn były dobrej jakości i odpowiednio go zabezpieczały, niezależnie od warunków atmosferycznych. Niestety, wiele największych marek sportowo-outdoorowych nie posiada kolekcji przeznaczonych dla dzieci lub ich asortyment nie jest zbyt bogaty.

Jakiś czas temu trafiłem jednak na markę, której produkty przypadły mi do gustu z kilku względów. Zacznijmy jednak od początku – czyli historii. W 2008 roku podróżnicy – Jorn, Jeaneth i Tobias wybrali się na trekking po górach Jotunheimen w Norwegii. To właśnie tam wpadli na pomysł marki sportowej dla dzieci o nazwie Trollkids. Ideą miało być zapewnienie najmłodszych turystom bezkompromisowych, solidnych i wszechstronnych produktów, które łączą w sobie wysoką jakość, funkcjonalność, wzornictwo oraz przystępną cenę. Do dnia dzisiejszego są to główne motywy, na których opiera się Trollkids.

W trakcie 10 lat działalności firma zyskała popularność głównie w Europie Środkowej i Zachodniej. Produkty tej marki są projektowane w Niemczech i Norwegii, regularnie testowane w Skandynawii i Alpach i produkowane w Azji przez wyspecjalizowanych producentów odzieży. Jako odpowiedzialna marka turystyczna Trollkids troszczy się również o środowisko naturalne. Dlatego od sezonu wiosna-lato 2017 zrezygnowano ze stosowania jakichkolwiek związków perfluorowanych (PFC).

Kilka produktów szczególnie przypadło mi do gustu i sądzę, że warto zwrócić na nie uwagę przy planowaniu garderoby dla najmłodszych:

Półsandały Sandefjord

Lekkie i przewiewne sandały z zabudowanym przodem, zapewniającym ochronę delikatnych palców dziecka podczas letnich wędrówek po zróżnicowanym podłożu. Zakładanie i zdejmowanie sandałków jest bardzo proste dzięki szlufce i rzepowi. Kilka wariantów kolorystycznych i szeroka rozmiarówka (26-40) sprawiają, że to idealny wybór dla dziecka!

Bluza polarowa Stavanger

Ciepła, dwuwarstwowa bluza polarowa. To dobry wybór na chłodne dni – zapewnia przyjemne ciepło, jest wiatroszczelna i oddychająca. Posiada trzy zamykane na zamki kieszenie (dwie boczne oraz piersiową) oraz stały kaptur. Rękawy zakończone gumkami chronią przed podmuchami mroźnego wiatru. Spełnia niemieckie standardy ekologiczne Öko-Tex Standard 100.

Kurtka funkcyjna 3w1 Myrdal

Niezwykle wszechstronna kurtka, która sprawdzi się przez cały rok! Zewnętrzna kurtka posiada wodoszczelność 6000 mm słupa wody i oddychalność 6.000 g/ m²/ 24h. Jest także wiatroodporna, posiada łącznie cztery kieszenie i regulowany kaptur. Warstwa wewnętrzna to ciepła bluza polarowa ze stójką i trzema kieszeniami. Każdy z elementów może być również noszony oddzielnie, co jest bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Buty turystyczne Fjell

Buty trekkingowe dla młodych górskich odkrywców. Ich wysokość odpowiedniousztywnia kostkę, by zapewnić stabilność. Niewielki otok z przodu zabezpiecza palce. Wodoodporny materiał z siateczkowymi wstawkami zapewnia wygodę nawet podczas dłuższego marszu. Sprawdzą się także jako buty miejskie w sezonie jesiennym.

Polar Rondande

Cienki, termoizolacyjny polar idealny jako pierwsza lub druga warstwa dla dziecka. Praktyczny kołnierzyk i zamek half-zip zapewniają ciepło i wygodę. Posiada osłonę podbródka oraz kołnierzyk, chroniący szyję przed chłodem. Bardzo praktyczny – sprawdzi się podczas różnych aktywności.

Jeśli zainteresowałem Cię produktami marki Trollkids – najszerszą ofertę w Polsce znajdziesz na Limango.

 

Na profilu na Facebooku właśnie trwa konkurs w którym do wygrania są bony na 200 zł do wykorzystania w Limango! (przy zamówieniu powyżej 201 zł 🙂 Regulamin realizacji bonów dostępny jest TUTAJ.


REGULAMIN KONKURSU 

§1. WARUNKI OGÓLNE

 1. Organizatorem Konkursu jest firma trail.media Piotr Szałaśny, z siedzibą w Kobiórze 43-210, ul. Rodzinna 14 (dalej zwany „Organizatorem”).
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest spółka Limango Polska z o.o., z siedzibąwe Wrocławiu 50-073, przy ulicy Św. Antoniego 2/4 (dalej zwana „Sponsorem”)
 3. Konkurs przeprowadzany jest w Portalu Facebook. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez Portal Facebook, ani z nim związany. Portal Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. Portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.
 4. W trakcie trwania Konkursu treść Regulaminu będzie dostępna do wglądu na stronie TestyOutdoorowe.pl (http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/trollkids-ubrania-dla-aktywnych-dzieci/) oraz w siedzibie Organizatora.
 5. Udział w Konkursie jest możliwy na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

2. CZAS TRWANIA KONKURSU

 1. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach od 6 marca 2018 r. do 10 marca 2018 r. (dzień wydania Nagród laureatom Konkursu).

3. UCZESTNICY KONKURSU

 1. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie, może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, przy czym udział w Konkursie nie może być podejmowany w ramach działalności gospodarczej takiej osoby.

4. ZASADY KONKURSU

 1. Przystąpienie do Konkursu w sposób określony poniżej jest nieodpłatne, dobrowolne oraz równoznaczne z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu Konkursu w całości – uczestnik ponadto zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 2. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dodanie z wykorzystaniem funkcjonalności Portalu Facebook w terminie od 6 marca 2018 r. do 9 marca 2018 roku do godziny 12:00 komentarza, będącego odpowiedzią na pytanie: Jaki produkt Trollkids przydałby się Twojemu dziecku podczas wiosennych aktywności (dalej zwanego „Pracą Konkursową”)?
 3. Pod uwagę będą brane wyłącznie komentarze opublikowane w Portalu Facebook, na profilu Testy Outdoorowe, umieszczone pod postem konkursowym z dnia 6 marca 2018 roku (https://www.facebook.com/Testyoutdoorowe/posts/1732273360164165).
 4. Organizator zachowuje prawo do moderowania zamieszczanych komentarzy. Prace Konkursowe zawierające treści sprzeczne z prawem, łamiące normy społeczne i obyczajowe lub będące niezgodne z założeniami Konkursu i zadania konkursowego nie będą brane pod uwagę, tj. zostaną usunięte oraz nie będą przedmiotem oceny Jury.
 5. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu jeden komentarz (Pracę Konkursową).
 6. W Konkursie wezmą udział wyłącznie zgłoszenia, które dotrą do Organizatora w okresie trwania Konkursu określonym w §2 pkt 2 oraz spełnią pozostałe warunki Regulaminu. Data i godzina wpływu zgłoszenia Konkursowego zostanie ustalona na podstawie zarejestrowanej przez Portal Facebook.
 7. W dniu 10 marca 2018 r. Organizator wyłoni zwycięzców.
 8. Decyzje podjęte przez Organizatora są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników Konkursu.
 9. Uczestnik Konkursu, będący autorem zwycięskiej Pracy Konkursowej, zostanie nagrodzony jedną Nagrodą, o której mowa w §6.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest, od chwili poinformowania przez Organizatora o wynikach Konkursu w terminie 3 (trzech) dni kalendarzowych, przesłać zwrotną wiadomość prywatną z danymi niezbędnymi do przekazania nagrody, tj. imię, nazwisko oraz adres e-mail, na który powinna zostać przesłana Nagroda. Niezachowanie tego terminu skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 11. Przez przystąpienie do Konkursu uczestnik oświadcza, że:
 12. a) komentarz zgłoszony do Konkursu stanowi przejaw jego własnej twórczej działalności;
 13. b) przyjmuje do wiadomości i akceptuje zasady przetwarzania danych osobowych określone w §5 niniejszego Regulaminu;
 14. c) wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, oraz że zgodnie z treścią niniejszego Regulaminu został poinformowany o adresie siedziby i pełnej nazwie administratora danych, celu zbierania danych, prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania oraz dobrowolności podania danych;
 15. d) niniejszy Regulamin wraz z wszystkim zawartymi w nim oświadczeniami będzie stanowił wystarczający dowód zawarcia umowy o korzystanie z utworu (udzielenia licencji), jakim jest Praca Konkursowa, na zasadach przewidzianych w niniejszym Regulaminie;
 16. e) akceptuje wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu;

 5. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 1. Uczestnik Konkursu, tylko w przypadku otrzymania informacji o wygranej w Konkursie dobrowolnie podaje następujące dane osobowe:

– swoje imię i nazwisko,

– swój adres e-mail

 1. Celem zbierania danych osobowych od uczestników Konkursu jest wyłącznie wykonanie zobowiązań Organizatora wobec uczestników Konkursu lub dokonania innych czynności związanych z Konkursem. Po zakończeniu tych czynności dane osobowe Uczestników zostaną usunięte.
 2. Administratorem danych osobowych, podanych przez uczestników Konkursu, jest Organizator, przy czym dane te będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
 3. Uczestnik lub inne osoby, których dane osobowe zostałyby przekazane Organizatorowi w związku z Konkursem, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

6. NAGRODY

 1. Nagrodami w Konkursie są 2 bony o wartości 200 zł każdy, ufundowane przez firmę Limango Polska, które mogą zostać wykorzystany na zakupy o wartości minimalnej 201 zł (maksymalnie 1 bon na Uczestnika).
  2. Warunkiem realizacji bonu jest dokonanie zakupów produktu lub produktów o wartości wskazanej na bonie jako minimalna wartość zakupów.
  3. Bon może zostać zrealizowany tylko na zakup produktu/produktów. Nie może być zrealizowany na pokrycie kosztów wysyłki lub opłacenia opłaty COD, która jest naliczana przy wysyłce za pobraniem.
  4. W przypadku zwrotu towaru, którego zakup został w całości opłacony bonem – wartość bonu zostaje przypisana do konta Użytkownika i może być ponownie wykorzystana przez Użytkownika na zakupy w Limango z uwzględnieniem punktu 3 oraz o ile nie minęła jego data ważności.
  5. Klient nie może się domagać zwrotu gotówki za zakupy, które opłacił bonem a następnie zwrócił.
  6. Jeśli z winy Sprzedawcy nie doszło do realizacji całości zamówienia – niewykorzystana wartość bonu zostaje przypisana do konta Użytkownika i może być ponownie wykorzystana przez Użytkownika na zakupy w limango na pierwotnych zasadach.
  7. Klient nie może się domagać zwrotu gotówki za zamówienie, które opłacił bonem, a które nie zostało zrealizowane.
  8. W przypadku kiedy zamówienie zostanie zrealizowane tylko częściowo – jeśli wpłata uiszczona przez Kupującego będzie niższa od wartości brakującego produktu, najpierw zostanie rozliczona wpłata, a powstała różnica zostanie przypisana do konta Użytkownika jako bon.
  9. W przypadku zwrotu towaru zakupionego za bon z określonym terminem ważności – bon zostanie dopisany ponownie do konta z pierwotną datą ważności. W uzasadnionych przypadkach ważność bonu może zostać przedłużona. Decyzję o przedłużeniu bonu podejmuje Serwis Obsługi Klienta, bon nie może zostać przedłużony dłużej niż o dodatkowe 30 dni.
  10. Zasady zwrotu produktów zakupionych z użyciem bonu promocyjnego:
  W przypadku zwrotu całego zamówienia złożonego z wykorzystaniem bonu rabatowego, zwrócona zostanie kwota faktycznie uiszczona przez Kupującego. Bon niewykorzystany zostanie przywrócony, o ile nie minęła jego data ważności.
  W przypadku zwrotu części zamówienia realizowanego z uwzględnieniem bonu pod uwagę będzie brana wartość produktów z koszyka, które nie zostały odesłane. Jeżeli będzie ona równa lub większa od wartości uprawniającej do wykorzystania bonu, zlecimy zwrot wartości odesłanego towaru. Jeśli będzie niższa, od wartości odesłanych produktów odjęta zostanie wartość wykorzystanego bonu.
  W przypadku gdy rozliczenie gotówkowe nie będzie możliwe (wartość odesłanych produktów będzie niższa niż wartość wykorzystanego bonu, a zatrzymane produkty nie będą spełniać minimalnej wartości uprawniającej do wykorzystania bonu) zwrot zostanie rozliczony bezgotówkowo- w postaci bonu o wartości odesłanych produktów. Będzie ważny 3 miesiące od momentu przyznania.

 

Translate »