Zestawy prezentowe dla aktywnych

Zestawy prezentowe dla aktywnych

We współczesnym świecie bardzo trudno kupić bliskiej osobie udany prezent. Trzeba sporo główkować by trafić coś, co naprawdę sprawi przyjemność a nie będzie kolejnym bibelotem, który po rozpakowaniu wyląduje na dnie szafy czy komody. Nie ma się co oszukiwać – sporo ludzi może sobie pozwolić na kupno dla siebie większości rzeczy, jakich pragną. W dobie gdy jedynym, co nas ogranicza jest nasza wyobraźnia (i pieniądze) bardzo trudno jest kogoś zaskoczyć. Zamiast kupować komuś kolejny komplet biżuterii i wodę toaletową zdecydowanie lepiej podarować komuś…przeżycie!

I właśnie dlatego PrezentMarzeń stworzył zestawy prezentowe. To zdecydowanie lepsza forma prezentu niż kupno konkretnej aktywności (osoba, która nie pije alkoholu nie ucieszy się z degustacji whisky a jeśli ktoś nie umie pływać to pewnie nie będzie chciał uprawiać wakeboardingu). Zależnie od wyboru zestawu osoba obdarowana może wybierać wśród wielu aktywności w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski tak, by wybrać sobie dokładnie taką atrakcję o jakiej marzyła.

Z drugiej strony osoba, która kupuje prezent wręcza nie słabej jakości wydruk z drukarki a eleganckie pudełko wewnątrz którego znajdują się opisy aktywności do wykorzystania. Czas realizacji to aż 365 dni (lub jeden sezon) od zakupu więc obdarowywany może wybrać czas, gdy będzie chciał wykorzystać prezent.

Wśród wielu zestawów warto wymienić kilka, które są dedykowane specjalnie osobom aktywnym.

Zestaw prezentowy – Ekstremalnie

Zestaw prezentowy Ekstremalnie to pakiet ekstremalnych przeżyć. Wśród propozycji można znaleźć m.in. przejażdżki super autami, skok ze spadochronem, dream jump z wieży o wysokości 222 metrów czy indywidualne szkolenie OFF ROAD.

Zestaw prezentowy – Adrenalina

Zestaw prezentowy Adrenalina to pakiet ekstremalnych atrakcji. Wśród propozycji można znaleźć m.in. przejażdżki super autami, ekstremalne skoki czy loty widokowe.

Zestaw prezentowy – Aktywnie

Pakiet Aktywnie to zestaw prezentowy zawierający kilkadziesiąt przeżyć, z których osoba obdarowana wybierze jedno i zrealizuje. W zestawie zaproponowane są głównie atrakcje sportowe, a także kreatywne i aktywne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Wśród propozycji znajdują się m.in. gra w paintball, nauka jazdy konnej, kurs tańca, jazda skuterem wodnym, a także ekstremalny skok dream jump.

Zestaw prezentowy – Przygoda

Więcej propozycji znajdziecie na stronie: www.prezentmarzen.com

Może potrzeba Wam rekomendacji jaką aktywność wybrać? Jeśli lubicie wysilić nieco szare komórki to Escape Room będzie dla Was wymarzoną rozrywką (najlepiej w jak największej grupie). Pokoje zagadek to jedna z atrakcji, z której korzystamy dość często z żoną. Nasz pierwszy escape room był w Katowicach – skąd nie udało nam się wyjść. Potem próbowaliśmy uciec z pokoju we Wrocławiu, Pszczynie a także…byliśmy pierwszymi klientami escape roomu w Goczałkowicach-Zdroju. To naprawdę świetna rozrywka.

Jazda gokartem czy quadem potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń szczególnie dla osób, którym w żyłach płynie więcej oktanów niż krwi. Moim zdaniem jednak czymś co jest absolutnie wyjątkowe to latanie w powietrzu. Jeśli raz spróbujesz lotu szybowcem, awionetką czy paralotnią to zakochasz się w wolności jaką daje latanie.

Osoby, które chciałyby nauczyć się czegoś nowego mogą skorzystać z nauki jazdy konnej, czy pływania łodzią RIB. A jeśli już jesteśmy przy pływaniu to również dla miłośników wody przygotowano szereg  atrakcji do wyboru takich jak wakeboarding, parasailing, kitesurfing, nurkowanie czy pływanie na skuterze wodnym!

KONKURS

Zapraszam do udziału w konkursie na profilu Facebook! Do wygrania pakiet DLA NIEGO!

Translate »