Kolory inspirowane przyrodą – nowa paleta barw w odzieży Marmot

Kolory inspirowane przyrodą – nowa paleta barw w odzieży Marmot

Odzież marki Marmot słynie z czystych i wyrazistych kolorów – od ponadczasowo klasycznych po odważnie inspirujące barwy. Muszą one odpowiadać szerokiemu spektrum aktywności odbywanych w różnych okolicznościach i środowisku. Od alpinizmu, po wędrówki po szlakach oraz użytkowanie na co dzień – każdy z kolorów oddaje istotę kategorii produktowej oraz daje możliwość wyrażenia indywidualnego stylu.

marmot_logo

Paleta kolorów opracowana na sezon wiosenno-letni 2015 jest szczególnie wyjątkowa. Wszystko po to, by uchwycić ducha codziennych przygód i epickich przedsięwzięć na świeżym powietrzu wymagających użytkowników.

1

Pomarańcze i czerwienie

Mocno tętniące życiem kolory pomarańczowy i czerwony podkreślają moc energii zawartej w najnowszej kolekcji Marmot. Nowe odcienie – „Coral Sunset” oraz „Cajun Spice” – wyznaczają ekscytujący kierunek w kategorii odzieży wierzchniej.

2

Róże i fiolety

Odzież w odcieniach różu i fioletu podkreśla kobiecy charakter kolekcji. Każda z pań znajdzie odpowiadający jej charakterem element z palety barw – od mocno śmiałych i zaciekle kobiecych po bardziej stonowane i ponadczasowo trwałe.

3

Niebieskie atramenty

Niebieskie kobiece odcienie ewoluują w nowym wiosennym kierunku. Bardziej wyblakły i jasny „Faded Ink” i „Blue Dusk” harmonizują z głębszymi odcieniami „Gemstone” i „Midnight Purple”. Dodana do tego nuta fioletu to tradycyjnie kobieca jakość, wyrażająca klasyczne dziedzictwo sportowe.

4

Kolory nieba i morza

Tej wiosny niebieskie barwy Marmot czerpie przede wszystkim z otoczenia – z nieba i morza. Odcienie wahają się więc od jasnych do mocno nasyconych głębi. Podobnie jak niebo i morze zmieniają się w zależności od pory dnia oraz pogody, tak samo każdy może wybrać kolor odpowiadający jego temperamentowi i nastrojowi.

5

Szmaragdowa zieleń

Kolejna propozycja dla Pań. Szmaragdy tonowane są przez dodanie kojących niebieskich odcieni. Mocno nasycone zielenie po bardziej miękkie i lodowe barwy tworzą wielowymiarowy kontrast tonalny.

6

Zielony las

Kolory te są odzwierciedleniem dynamicznej energii odradzającej się po zimie przyrody. Zielone lasy, soczysta zieleń trawy, świeżość roślin oraz klasyczna miętowa nuta – wszystko to było inspiracją dla projektantów odzieży Marmot, która przełożyła się na nowe odcienie zieleni na ten sezon.

7

Zielono-żółte barwy ziemi

Te inspirowane naturą barwy są wyjątkowo unikalne i… wyrafinowane. Ciemniejszy „Greenland” i roślinny „Green Lichen” to kolejne zielenie w kolekcji Marmota. Uzupełnione są żółciami: „Yellow Vapor” i „Green Mustard”, które dodają świeżości barwom inspirowanym otaczającą przyrodą.

Wiosenna kolekcja marki Marmot to nowe modele odzieży w zmienionej palecie barw. Każdy użytkownik znajdzie wśród nich swoje ulubione.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »