Marzy mi się śpiwór puchowy… – konkurs Yeti i Ceneria.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis Ceneria.pl wraz z producentem wysokiej klasy śpiworów i odzieży puchowej – Yeti.

Czy zaczynacie już myśleć o kompletowaniu sprzętu na wakacyjne wyjazdy? Jeżeli macie już dość marznięcia na biwakach pod namiotem, a może i pod gołym niebiem, polecamy Wam śpiwory puchowe. Niewątpliwie najcieplejsze z możliwych, a do tego lekkie i kompresowalne do naprawdę małych rozmiarów.

Śpiwory mają niewątpliwie wiele zalet.Jakich? Czekamy na Wasze propozycje.

Prosimy o dokończenie zdania: „Marzy mi się śpiwór puchowy, gdyż…”

Kto prześle nam najciekawszą oraz najbardziej przekonującą wypowiedź, otrzyma śpiwór puchowy niezwykle cenionej marki Yeti o nazwie NGT +1.

YETI jest jednym z największych producentów odzieży, ekwipunku i akcesoriów w branży puchowej w Polsce. Firma ceniona jest wśród światowej sławy himalaistów, podróżników, ratowników górskich (TOPR i GOPR) i miłośników nie tylko górskich wędrówek.
Śpiwór Yeti NGT +1 powstał w wyniku współpracy i w odpowiedzi na zapotrzebowania użytkowników forum NGT.
Szczegółowe informacje nt. nagrody głównej można uzyskać na stronie www.yeti.com.pl.
Dodatkowymi nagrodami za II, III i IV miejsce będą kupony rabatowe na produkty marki Yeti do wykorzystania do końca 2012 roku w sklepie www.yeti.com.pl o wartości odpowiednio: -40 %, -20 %, -10 %.

Zasady konkursu krok po kroku:
1. Aby przystąpić do Konkursu, Uczestnik musi zostać fanem fanpage’a Cenerii (www.facebook.com/Ceneria) oraz Yeti (www.facebook.com/yetipoland) na facebooku.
2. Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania: „Marzy mi się śpiwór puchowy, gdyż…”
3. Odpowiedź konkursową należy wysłać na adres: konkurs@ceneria.pl.
4. Najciekawsze odpowiedzi otrzymane drogą mailową będą następnie publikowane przez Organizatorów na fanpage’u Ceneria.pl: www.facebook.com/Ceneria.pl, gdzie mogą być oceniane i komentowane przez Internautów.
5. Zwycięzcami zostaną Uczestnicy, będący autorami najciekawszych oraz najbardziej przekonujących zdaniem Organizatora wypowiedzi nadesłanych na Konkurs.
6. Czas trwania Konkursu: 22. 05 – 20. 06. 2012 r.
7. Szczegółowy regulamin konkursu w formacie .pdf dostępny jest tutaj…

źródło: ceneria.pl

Translate »