Jedziemy na kemping!

Jedziemy na kemping!

Tym razem chcieliśmy przedstawić naszą propozycję niezbędnych przedmiotów, które każdy outdoorowiec powinien zabrać gdy wybiera się pod namiot! Zestaw ten składa się z dobrej jakości sprzętów, jednak z tzw. średniej półki – stosunkowo przystępnych cenowo. Naszym celem było stworzenie kompilacji, żeby się wygodnie schronić, przespać, a także przygotować posiłek i mieć całość w czym przenieść. Mamy nadzieję, że nam się udało! 🙂

kemping

FJORD NANSEN Namiot BASTIA II

bastia_II_green
Jeden z najbardziej popularnych namiotów turystycznych o konstrukcji tunelu. Dzięki temu oprócz sporej powierzchni do spania oferuje także pokaźnych (jak na jego wielkość) rozmiarów wielofunkcyjny przedsionek w którym można przechowywać bagaż, rower czy inne przedmioty. Dzięki dwuwarstwowej konstrukcji sypialni (tropik) namiot zapewnia odpowiednią wentylację wewnątrz. Warto podkreślić, że waga tego namiotu to zaledwie 3.3kg a wodoodporność to aż 5000mm. Stąd właśnie dla osób poszukujących namiotu kempingowego dla dwojga trudno znaleźć lepszą alternatywę. Cena: 899zł (www.fjordnansen.pl)

BERG OUTDOOR Plecak GUIDE PRO 65

berg-outdoor-plecak-guide-pro-65
Plecak Guide Pro 65 jak wiele innych produktów marki Berg Outdoor zaskakuje stosunkiem ceny do jakości. To zaawansowany, niezwykle pojemny i wszechstronny plecak, który sprawdzi się podczas wielodniowych wypraw w góry. Posiada wszystkie zastosowania technologiczne znane z o wiele droższych plecaków przy czym niczym im nie ustępuje. Cena: 356.15zł (www.outdoorzy.pl)

THERMAREST Mata RIDGEREST CLASSIC

thermarest-mata-ridgerest-classic
Bardzo lekka mata znanej i cenionej marki Therm`a Rest. Sprawdzony pomysł, nowoczesne materiały i praktyczne wzornictwo sprawiają, że mata zapewnia doskonałą izolację od podłoża i sprawia, że sen na niej to przyjemność. Cena: 76,49zł (www.domenasportowa.pl)

MAŁACHOWSKI Śpiwór KILÓWKA TOURIST 

malachowski-spiwor-kilowka-tourist
Jeden z najczęściej kupowanych śpiworów turystycznych marki Małachowski. Kilówka Tourist  to po prostu wymarzony śpiwór pod namiot! Wytrzymałe materiały, ciepła ocieplina Biofiber o gramaturze 100g, bardzo niska waga – zaledwie 1kg oraz niewielka objętość po spakowaniu sprawiają, że śpiwór zapewnia nie tylko wygodny sen, ale także bezproblemowy transport. Wystarczy wrzucić go na dno plecaka i już! Cena: 239zł (www.malachowski.pl)

KOVEA Zestaw kuchenny ESCAPE

kovea-zestaw-kuchenny-escape
Lekki zestaw garnków do gotowania w plenerze od marki Kovea. Niezbędny podczas kilkudniowych wypadów w nieznane jak i weekendowego biwakowania nad jeziorem. Zestaw wykonany z trwałego, anodowanego aluminium. Jest lekki i niewielki po spakowaniu. Ponadto w trakcie transportu zmieścisz w nim średniej wielkości kartusz oraz palnik oszczędzając kolejne cenne centymetry sześcienne miejsca. W skład zestawu wchodzą: litrowy garnek, garnek o pojemności 0.6l oraz 2 patelnie / pokrywki dające możliwość stworzenia zestawu niezbędnego na daną wyprawę. Cena: 181zł (www.agito.pl)

PRIMUS Kuchenka MIMER

primus-kuchenka-mimer
Kolejny bestsellerowy produkt w naszym zestawieniu. Prosta, klasyczna kuchenka turystyczna marki Primus dla ludzi, którzy chcą cieszyć się posiłkami na wolnym powietrzu. Ceniona przez turystów dzięki niewielkim gabarytom i dużej wydajności. Niezastąpiona podczas wędrówki i biwaku. Cena: 83zł (www.mall.pl)

BEAL Lampa LT 190

beal-lampa-lt-190
Jedna z absolutnych nowości marki Beal. Lampa którą można używać jako latarkę ręczną lub lampkę kempingową. Duża moc – aż 190 lumenów z zasięgiem do 150 m sprawiają, że lampa ta zapewnia naprawdę wysoki poziom oświetlenia. Ponadto w trybie lampy dyfuzor zapewnia bliskie oświetlenie 360 stopni. U góry posiada haczyk dzięki któremu możemy zawiesić ją w namiocie. Cena: 105zł (www.outdoorzy.pl)

LIGHT MY FIRE SPORK

LMF_Spork
Mój absolutny must-have! Przedmiot bez którego praktycznie nie ruszam się z domu a który przydał mi się już naprawdę wielokrotnie (czasami w domu też z niego korzystam). Wykonany z tritanu spork – czyli połączenie widelca, łyżki i noża. Wytrzymały, lekki, niedrogi i niezwykle praktyczny. Powinien znaleźć się w każdym górskim plecaku! Cena: 7.90zł (www.outdoorzy.pl).

A może Wy macie jakieś przedmioty bez których nie ruszacie się pod namiot? Ewentualnie doświadczenia z opisywanymi przez nas produktami? Czekamy na komentarze 😉

Translate »