MacTronic Cyclops – światło pod dobrym kątem

W ofercie firmy MacTronic pojawiła się nowa latarka z funkcją lampy czołowej – model Cyclops – praktyczny i wielofunkcyjny.

Najnowsze dziecko firmy MacTronic, latarka ręczna kątowa z funkcją lampy czołowej Cyclops MX085-HL, to urządzenie dla osób poszukujących czegoś wszechstronnego. Posiada klips, dzięki któremu można ją wygodnie zamocować np. na kieszeni lub pasku plecaka, na opasce na głowę (dołączonej do zestawu) czy po prostu zwyczajnie trzymać w dłoni.

Dodatkowym atutem jest magnetyczna podstawka, pozwalająca na trwałe ustawienie lub przyczepienie latarki do każdej metalowej powierzchni. Urządzenie wyposażone jest w diodę XP-E CREE LED, generującą światło o jasności 85 lumenów. Zasilanie zapewnia jedna bateria AA, która wystarcza nawet na 23 godziny nieprzerwanej pracy. Obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium jest wodo- i olejoodporna.

Cyclops MX085-HL jest mała (95mm x 22mm), lekka (62g z baterią) i poręczna, dzięki czemu zawsze przyda się podczas wypadów w góry, na camping czy w trakcie majsterkowania. Cena ok. 90 zł.

źródło: informacja prasowa MacTronic

Translate »