THE NORTH FACE kosmetyczka BASE CAMP TRAVEL CANISTER

THE NORTH FACE kosmetyczka BASE CAMP TRAVEL CANISTER

7369_0__tnf_base_camp_travel_canister_gruppe

Ten test nie będzie długi, ale jakże pomocny. Myślę, że też pamiętacie czasy kiedy to butelka z szamponem czy żelem pod prysznic została upychana gdzieś na szarym końcu w plecaku przy pakowaniu, później był problem z jej znalezieniem lub co gorsza – ich zawartość wylądowała na naszych ubraniach. Pamiętam jak kiedyś na jednym z obozów harcerskich podczas kilkudniowej wędrówki wylał mi się w plecaku żel do prania – większość ciuchów się wypłukało i wysuszyło bez problemu, ale jako, że żel był koloru niebieskiego to jeden z kompletów mojego idealnego munduru ZHP został odbarwiony przez ten właśnie środek, co dla mnie – wówczas czternastoletniej dziewczyny było istną tragedią 😀

Czasy niebieskich farbujących żeli do prania się skończyły tak jak i czasy mojej przygody z harcerstwem, my dziś jednak nie o tym co się kończy, a o tym co można zmienić na lepsze i bardziej praktyczne w naszym wędrownym ekwipunku.

Nie jestem już czternastoletnią harcerką z odbarwionym na niebiesko mundurem, jestem dojrzalsza i odrobinę wyższa, a postęp technologiczny idzie razem ze mną. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach rządzi komercjalizacja i… minimalizm. Dlatego też kosmetyki niezbędne nam w podróży jak pasta do zębów, żel pod prysznic, szampon i inne potrzebne nam w codziennej higienie rzeczy możemy kupić w małych podróżnych opakowaniach – te zaś mają często swoją zatrważającą cenę pomimo ich niewielkiej pojemności. Jednak bez różnicy na to jak duży jest nasz żel/pasta/szampon czy ulubiony flakon perfum, przedstawię dziś coś co pozwoli Wam trzymać to wszystko w jednym miejscu bez obawy, że wypadnie, bądź trzeba będzie tego szukać po całym plecaku podczas np. krótkiego postoju.

20130813_184932

kosmetyczka The Norht Face Base Camp Travel Canister

Większość kosmetyczek dostępnych na rynku to te wielkie prostokątne rozkładane albo malutkie kobiece w których dziewczyna zmieściłaby tylko swoje podręczne kosmetyki typu tusz do rzęs, różnego rodzaju róże i inne pierdółki. Nie Travel Canister. Ta idealnych rozmiarów kosmetyczka o owalnym kształcie pomieści dosłownie wszystko w dodatku nie zajmując nam nie wiadomo ile miejsca w plecaku.

20130813_184351

Wykonana jest z bardzo wytrzymałego lekko gumowatego materiału wzmocnionego u dołu, z boku na całej długości ma rozłożone troki i pętle umożliwiające nam np. przypięcie jej do plecaka w momencie kiedy już w środku nie mamy miejsca, klapa znajdująca się u góry jest nieco zabezpieczona i zapinana podwójnym zamkiem YKK. W środku mamy jedną dużą komorę, 4 kieszenie siatkowe w tym jedną na zamek, uchwyt na dwie szczoteczki do zębów oraz pętle z fastexem do zawieszenia kosmetyczki na przykład na drzewie czy drzwiach.

20130813_184552

Base Camp Travel Canister jest na tyle duży żeby pomieścić niemal wszystko co potrzebujemy zarówno na krótkie jak i te dłuższe wyjazdy, a zarazem na tyle mały i uniwersalny, że zapomnimy już o naszym problemie z pakowaniem rzeczy do higieny. W dodatku dostaniemy go w różnych wersjach kolorystycznych od jedno- wielo- kolorowych po całkiem wzorzyste, pozostaje nam wybrać kolor i korzystać – cena – jedyne 89 PLN 😉

20130813_184535

wymiary : 25 x 10 x 15 cm

waga: 200 g

Translate »