W czterdziestu trzech kolorach i dwunastu rozmiarach – Marmot PreCip Jacket dla każdego

W czterdziestu trzech kolorach i dwunastu rozmiarach – Marmot PreCip Jacket dla każdego

W ostatnim czasie zapowiedzi kolejnych opadów deszczu trwale zdominowały prognozy pogody. Niektórych zniechęca to do aktywności na świeżym powietrzu. Można jednak skutecznie uniknąć przemoknięcia do suchej nitki. W deszczowym sezonie wiosennym polecamy niedrogą kurtkę Marmota, która sprawdzi się w najróżniejszych outdoorowych zastosowaniach. A być może szeroka paleta barw skutecznie rozświetli szarą aurę za oknem?

 marmot_logo

PreCip Jacket to najpopularniejsza i najdłużej sprzedawana kurtka Marmota w Polsce. Posiada firmową, dwuwarstwową membranę PreCip®, zapewniającą wiatroszczelność i wodoodporność, która przy wzmożonym wysiłku nadmiar wilgoci odprowadza na zewnątrz. Dzięki specjalnej technologii DryTouch, redukującej zjawisko kondensacji wilgoci i nieprzyjemnego uczucia zapocenia, w PreCip Jacket zawsze można czuć się komfortowo.

 marmot_precip_kolory

Ta kurtka to zdobywca wielu nagród i zwycięzca testów w najlepszych światowych magazynach outdoorowych. Dostępna jest w czterdziestu trzech kolorach i dwunastu rozmiarach! – zarówno w wersji dla mężczyzn i kobiet, jak i chłopców czy dziewczynek. PreCip Jacket to kurtka niezwykle uniwersalna, dopracowana, w której każde rozwiązanie technologiczne służy osobie, która ją nosi.

 S50200_9075_precip_jkt 0004

Przyjrzyjmy się szczegółom:

1. Wykorzystano w niej firmową membranę poliuretanową (PU) Marmota, stworzoną specjalnie z myślą o odzieży bez podszewki (PreCip łączy w sobie wodoodporne i wodochłonne PU za pomocą specjalnej technologii DryTouch, która wykorzystując proteiny, spaja PU w precyzyjną, dwuwarstwową strukturę).

2. Równocześnie technologia DryTouch redukuje zjawisko kondensacji wilgoci i dobrze znanego, nieprzyjemnego odczucia zapocenia odzieży.

3. Aby uniknąć przemakania odzieży, w PreCip zastosowano klejone szwy i podwójne osłony zamka.

4. Kurtka posiada cztery wywietrzniki (dwa pod pachami + kieszenie pełniące funkcje wywietrzników).

5. Wykończenie kołnierza kurtki tkaniną DriClime, dopasowany krój (skrzydła anioła), ściągacze w dole kurtki i w kapturze, regulowany kaptur i rękawy oraz dwie duże kieszenie sprawiają, że PreCip Jacket to kurtka, którą chce się nosić, mając gwarancję, że będzie się w niej dobrze wyglądać.
6. Możliwość spakowania jej do własnej kieszeni oraz niska waga (370 g!) powoduje, że można ją zawsze mieć przy sobie.

 S55200_2419_w_precip_jkt 0053

Kurtka PreCip, jak każdy produkt Marmota, jest objęta legendarną już obsługą gwarancyjną. Jeśli w okresie gwarancyjnym kurtka będzie przemakać, zniszczy się membrana, urwie zamek, a może zje ją niedźwiedź :), można liczyć na uznanie gwarancji i wymianę na nowy produkt, którym będzie można się cieszyć przez kolejne lata!

Cena detaliczna: 399 zł

Więcej informacji: www.marmot.com

Źródło: Informacja prasowa

Translate »