STOOR Bokserki Meryl Skinlife

STOOR to polska firma, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży termo-aktywnej. Rzadko mam okazję korzystać z polskich produktów, więc byłem tym bardziej podekscytowany, kiedy otrzymałem przesyłkę ze sklepu GAWRA, który jest autoryzowanym dystrybutorem marki STOOR. Warto zaglądać na internetową stronę GAWRY również dlatego, że niektóre wzory szyte są specjalnie dla nich i tak też było w przypadku testowanych przeze mnie bokserek.

stoorlogo1gawra (2)

Bokserki wykonane zostały z materiału Meryl Skinlife, który dzięki zawarciu w strukturze włókna dodatnich jonów srebra, posiada właściwości bakteriobójcze. Skutkuje to zmniejszeniem ryzyka wystąpienia alergii oraz zdecydowanie zmniejsza powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Taka jest teoria, a ja po kilku tygodniach intensywnego użytkowania mogę jedynie potwierdzić te słowa.

???????????????????????????????

Meryl Skinlife jest bardzo przyjemny w dotyku i nie powoduje żadnych obtarć ani podrażnień.

???????????????????????????????

Bokserki to produkt stosunkowo prosty, w którym nie ma miejsca na specjalne innowacje. Ich zadanie jest proste, zachować odpowiednią izolację – komfort cieplny – oraz zapewnienie wysokiej oddychalności. Bokserki STOOR wywiązują się z tych zadań bardzo dobrze. Podczas intensywnego wysiłku materiał nie przesiąka wilgocią, lecz przekazuje ją na zewnątrz i bardzo szybka wysycha, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Przez większość czasu, kiedy biegałem w tych bokserkach, aura była typowo zimowa, ale zapewniały one naprawdę wysoki komfort i nie marzłem w nich nawet kiedy nie miałem „zimowych” leginsów a tylko zwykłe spodenki.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Bokserki wykonane zostały bardzo starannie – nigdzie nie wystają żadne nitki, materiał się nie rozrywa ani nadmiernie nie rozciąga.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Produkt marki STOOR jest godny polecenia również ze względu na jeszcze jedną jego cechę – cenę, która wynosi niecałe 30 zł. Opisane tutaj bokserki to produkt naprawdę najwyższej jakości, który spokojnie może konkurować z produktami innych marek, lecz ciągle są to tylko bokserki, więc taka cena wydaje się być uczciwa.

???????????????????????????????

Reasumują, bokserki marki STOOR to produkt polski, bardzo wysokiej jakości i w przystępnej cenie, myślę więc, że warto o nich pamiętać, kompletując zastaw ubrań sportowych.

Ocena: 5

Zapraszam również na swojego bloga HEAVY RUNS LIGHT oraz profil na Facebooku HEAVY RUNS LIGHT

Translate »