I Urodziny bloga TestyOutdoorowe.pl!

Jest nam niezwykle miło świętować I urodziny (czyli roczek) bloga TestyOutdoorowe.pl. Przez ten okres nie tylko wiele się nauczyliśmy o blogowaniu i blogosferze, ale przede wszystkim włożyliśmy w działalność bloga dużo swojego wolnego czasu. Cieszy nas, że wysiłki te nie poszły na marne i aktualnie posiadamy coraz liczniejsze grono czytelników.  W trakcie roku na blogu ukazało się aż 186 wpisów (najczęściej testów) produktów z różnych gałęzi szeroko pojętego outdooru. Od butów, przez odzież, kijki, termosy aż po sandały do biegania. Jest nam niezmiernie miło, że teksty te cieszą się popularnością!

cb0bac3e350588db4cd0f29a64e493cf3dfb6234_560x560

Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach! W przyszłym roku można spodziewać się wiele kolejnych interesujących, testów. Przy okazji tak ważnego dla nas święta uchylimy rąbka tajemnicy. Jak pewnie zauważyliście zaczynamy wdrażać swój kanał na YouTube, mamy nadzieję, że jego jakość będzie rosnąć. Drugim naszym priorytetem na kolejny rok działalności będzie poprawa jakości pojawiających się zdjęć. Po cichu myślimy także nad zmianą layoutu na nieco bardziej przejrzysty pod względem wyszukiwania produktów. Jest więc na co czekać!

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy dla naszych czytelników dwie niespodzianki, które mam nadzieję, przypadną do gustu!

Pierwszą z nich są bony rabatowe do wybranych sklepów internetowych. Warunki korzystania z nich przedstawione są poniżej:

logo_7655

Sklep Internetowy Górskiszlak.pl -> Rabat: 15%! Kod rabatowy: T35ty4utd0r0w3-15% (na nieprzeceniony/nie objęty innymi promocjami asortyment sklepu)

LOGO_BEZDROZA_2007_POZIOM

Wydawnictwo Bezdroża -> Rabat: 10zł zniżki na zakupy powyżej 30zł (czyli nawet 33,3% rabatu!), Kod rabatowy: TESTYOUTDOOROWE (ważny do 10.03)

logo_outdoor

Sklep Internetowy Outdoorzy.pl -> Rabat: 5%! Kod rabatowy: TESTYOUTDOOROWE (na nieprzeceniony/nie objęty innymi promocjami asortyment sklepu)

logo11

Sklep internetowy sklep-presto.pl -> Rabat: 5% na sprzęt i odzież turystyczną! Kod rabatowy:  testyoutdoorowe

Logo-TwoNav-1

TwoNav.pl -> Rabat: 10% na urządzenia TwoNav (od sugerowanej ceny detalicznej), Kod rabatowy: testyoutdoorowe

logo_cumulus

Cumulus.pl -> Rabat:  20% rabatu na 1 (kto pierwszy ten lepszy!) śpiwór z wypełnieniem puchowym do 500g (zainteresowani proszeni o kontakt na: testyoutdoorowe@gmail.com).

timex_logo

Drugą z nich jest natomiast Urodzinowy Konkurs zorganizowany razem z marką Timex. Jeśli chodzi o zasady to są bardzo proste! Konkurs trwa do 15.03.2013 roku do 23:59. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 16.03.2013r. Konkurs polega na odpowiedzi na trzy pytania. Na dwa pierwsze należy udzielić poprawnej odpowiedzi, w trzecim liczy się kreatywność, którą będzie oceniać jury w postaci przedstawiciela bloga TestyOutdoorowe.pl oraz przedstawiciela marki Timex (wyniki nie podlegają dyskusji). A co jest do wybrania? Nagroda główna to komplet: pas biegowy z bidonem + smycz + długopis, nagrodą za drugie miejsce jest zestaw: koszulka termoaktywna + smycz + długopis. Przewidzieliśmy także trzy nagrody pocieszenia czyli komplety: smycz + długopis. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez markę Timex. Jest o co walczyć! A o to pytania:

1)      Jakie zegarki marki Timex były testowane na blogu TestyOutdoorowe.pl?

2)      Do jakiej serii zegarków należy Timex Race Trainer Pro?

3)      Jaki zegarek marki Timex chciałbyś/chciałabyś mieć i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na maila: testyoutdoorowe@gmail.com! Życzymy szczęścia!

Świętujcie z nami I urodziny bloga TestyOutdoorowe.pl! 🙂

Translate »