BERGHAUS Kurtka AURA

Poszukując kurtki typowo turystycznej, która idealnie sprawdzi się tak w górach jak i podczas zwiedzania skansenu warto zwrócić uwagę na kurtkę AURA marki BERGHAUS. Dzięki niej już nigdy nie trzeba się przejmować tym, że zaraz zacznie padać deszcz.

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego, całkowicie nieprzemakalnego podwójnego materiału GORE-TEX Pro Shell, kurtka jest wodoodporna a przy tym zachowuj świetne właściwości oddychające. Dopiero przy bardzo dużym wysiłku fizycznym istnieje możliwość, że się spocimy. No, chyba, że mamy na sobie jakiegoś mid-layera a jest bardzo ciepło.

Zdecydowanie kurtka oprócz swojego materiału posiada także wiele zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że używanie jej staje się przyjemnością. Aura posiada aż sześć kieszeni, po dwie zewnętrzne po bokach i kieszeń na mapę oraz jedną małą siateczkową na piersi od wewnętrznej strony. Dzięki temu spokojnie można wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy trzymać przy sobie nie martwiąc się specjalnie kradzieżą, np. w zatłoczonym autobusie. Tym, co zasługuje na zdecydowany plus jest regulowany kaptur chowany w kołnierz. Może to nie jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, ale wiążąc to z tym, że jest usztywniany i zapewnia świetną ochronę przed deszczem, sprawdza się idealnie.

 

Bardzo istotną sprawą, może niekoniecznie w mieście ale na pewno w terenie jest to, że kurtka na ramionach i łokciach posiada wzmocnienia, które z jednej strony chronią nasze najbardziej zagrożone miejsca a z drugiej strony także kurtkę po to, by mogła nam służyć przez długie lata.

Po to, żeby kurtka nie służyła jedynie o ciepłych porach roku istnieje możliwość wpięcia do niej polaru jako podpinki. Dzięki temu z powodzeniem można z niej korzystać nawet podczas srogiej zimy.

Podsumowując, z kurtki AURA marki BERGHAUS trudno nie być zadowolonym. Zaawansowanie technologiczne, dobre rozwiązania i świetny materiał sprawiają to, że AURA jest idealną kurtką turystyczną!

Ocena: 5

Translate »